Фирми за почистване

  • 211 299
  • 375
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 355
А колко квадрата и за какви пари?

# 301
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Силно се вълнувам и аз  Mr. Green

# 302
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Понеже ми е силно вълнуваща тема, да ви кажа, че Доместина са си върнали старите цени и еднократните посещения. Случайно видях на сайта им, тъй като не го бях отваряла от седмица-две. Може и други като мен да са се отказали от "новите им политики" и да са усетили, че не става така  Laughing

# 303
  • Мнения: 2 998
Преди не беше ли по 39лв на посещение когато си с абонамент? Според мен са върнали еднократните посещения, но не и цените.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Преди не беше ли по 39лв на посещение когато си с абонамент? Според мен са върнали еднократните посещения, но не и цените.
По толкова беше.

# 305
  • Мнения: 2 998
Моя грешка. Peace Не знам защо ми се въртят 39лв? newsm78

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Моя грешка. Peace Не знам защо ми се въртят 39лв? newsm78
Абе питах мъжа ми, ти си права. 39лв е било ooooh! ooooh!

# 307
  • Мнения: 2 998
Да. Аз бях запомнила, че е малко под 10лв на час.

# 308
  • Мнения: 4 162
А колко квадрата и за какви пари?
70 кв.м. за 190 лв., но по принцип цената не се формира от общата площ на апартамента, а всяка дейност се описва, и крайната цена се калкулира на база дейностите.  Peace

# 309
  • Мнения: 4 188
А колко квадрата и за какви пари?
70 кв.м. за 190 лв., но по принцип цената не се формира от общата площ на апартамента, а всяка дейност се описва, и крайната цена се калкулира на база дейностите.  Peace
За колко часа е това.

# 310
  • Мнения: 4 162
Около 4-5 часа беше, бяха 3 момчета. Peace

# 311
  • Мнения: 1
Здравейте скъпи мами,

Моля ви за помощ и мнение. Бременна съм и имам две кученца - мопс и френски булдог - и те са бебчета. Направо лудница -  само бебета  Laughing
И съм в търсене на фирма да почисти малкото ни скромно жилище - само 100 кв и по 9 прозореца в стая  Rolling Eyes
Бихте ли ми препоръчали фирма за почистване.

# 312
  • Мнения: 4 188
Брях, пусни скица, да видим тоз уникат #Crazy

# 313
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Брях, пусни скица, да видим тоз уникат #Crazy

Ъъъъъ и аз туй щях да кажа! #Crazy

# 314
  • София
  • Мнения: 285
И аз съм бременна, в силно замърсена панелка вече, защото все съм на режим "на легло", бебето идва скоро и ми трябва 1 основно и може би няколко поддържащи почиствания за София, като имам за миене голяма остъклена тераса, още 3 прозореца, много прашасали гардероби, баня, тоалетна и мокро помещение и най-вече кухня с високи шкафове, които самата аз не стигам без стълба. Рафтовете са ми предимно отворени и пълни с вещи, съответно основно почистване би включвало и разместване, а оставам с впечатление, че повечето фирми не извършват такива услуги. Към Доместина ли да се насоча или към друга фирма за основно почистване? Има ли такива, които почистват с Рейнбоу? Горе-долу какви са цените, ако някои е позлвал усулга с подобни параметри.

Общи условия

Активация на акаунт