Без думи

  • 2 472
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 464
То бива,бива ама това вече взе да става ненормално!!!Разбирам,петък е-то не бяха хиляди оргазми,то не бяха незадоволени тъщи,или уникалния въпрос"кога ви беше сефтето"(не е ясно точно кое сефте),но това тук на мен лично ми обра точките за "лека нощ"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395270.0
Наистина ли има толкова болни мозъци Tired

# 1
  • Мнения: 81
Форумът е колкото за взаимопомощ, толкова и за РАЗПУСКАНЕ !
Когато нямам настроение за такива теми просто не влизам и не чета.
На теб къде ти е проблема?

п.п. Между другото линкът който си дала дава грешка и сега ме гризе здраво любопитството коя тема толкова те възмути. newsm78

# 2
  • Мнения: 466
Да за коя тема става навъпрос?

# 3
  • Мнения: 1 464
Дава грешка,защото явно някой се е възмутил повече от мен и я е изтрил.И никъде не съм написала,че съм възмутена.Темата беше в "Искам бебе" и гласеше "Искам да се самоубия,дайте съвети как да го направя безболезнено newsm78"

# 4
  • Мнения: 212
"Искам да се самоубия..." Shocked Незнам дали ти си възмутена, но аз съм Laughing

# 5
  • Мнения: 593
Темата беше в "Искам бебе" и гласеше "Искам да се самоубия,дайте съвети как да го направя безболезнено newsm78"

Щом е в "Искам бебе", значи е сериозно.
Виж, ако беше в Клюкарника, щяхме да се надпреварваме да дваме съвети.  Mr. Green

Не съм възмутена, а по-скоро притеснена...  Confused

# 6
  • Мнения: 466
Този народ съвсем " изтрещя ".Наистина такива глупости се обсъждат ,че...толкова ли си нямат работа тея хора.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Явно на някой му се е насъбрало и е грабнал клавиатурата.
П.П.Иначе не виждам,какво толкова шокиращо има в темата за оргазмите,за сефтето и т.н. Имаше и една за градинаря и градинката.Както някой спомена ,освен за взаимопомощ,форумът е и за разпускане затова са и Клюкарника и ДиС

# 8
  • Мнения: 202
Ами на които не му се нравят теми като "кога ви беше сефтето" и подобни просто да не ги чете на мен ми е интересно,забавно , разпускащо и ги чета .

# 9
  • Мнения: 521
Това не  е толкова безобидно.Момичето има нужда от внимание, едва ли наистина би го направила щом пита

# 10
  • Мнения: 251
Към авторката;Ти заради това специална тема ли отвори ? И какво очакваш да пишем тук? Да те подкрепим дали наистина има болни мозъци, които искат да се самоубиват ли? Не виждам смисъла на тази тема. Така че ,аз съм "БЕЗ ДУМИ".

# 11
  • Мнения: 2 197
Към авторката;Ти заради това специална тема ли отвори ? И какво очакваш да пишем тук? Да те подкрепим дали наистина има болни мозъци, които искат да се самоубиват ли? Не виждам смисъла на тази тема. Така че ,аз съм "БЕЗ ДУМИ".
Ако имаше някакъв вариант да се пускат само "смислени" теми това изобщо нямаше да е форум. Плюс това всеки има различни критерии за нещата, които са важи. Това че за някой темата за сефтето е глупава не означава, че за автора тя не е била интересна. Естествено би било добре преди да се пуска тема да се провери дали вече няма друга такава. Примерно по темата за децата в Метро сигурно има поне 60 теми. И много други примери има.
Иначе е желателно заглавието да насочва към темата, но айде...
Иначе по повод конкретната тема -  не виждам нищо възмутително освен мястото и. Ако разбира се не е пързалка. Все пак форумите са и за съвет и подкрепа. Може би момичето има нужда от това.

# 12
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
А дали някой не мисли сега твоята тема за напълно безсмислена? newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Форумът е колкото за взаимопомощ, толкова и за РАЗПУСКАНЕ !
...


Както си разпускаме, често се изпускаме....

# 14
  • Мнения: 593
 Joy

Няма лошо, като почнем да прекаляваме, се появява лошият чичко и удря катинара.
 topicclosed

(или направо изтрива темата)
Така де... контрол трябва да има.

Общи условия

Активация на акаунт