нормално ли е

  • 1 216
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте момичета ..искам да ви попитам аз съм в 11 седмица и от една седмица нямам никакви симптоми ..това нормално ли е....?  newsm78   защото вече почвам много да се притеснявам

# 1
  • Мнения: 651
Споко!И аз бях така.Лека бременност карам.  Laughing Не е задължително да имаш.Радвай се,че не повръщаш!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Няма нищо притеснително в това,че нямаш симптоми.Както е писала Деянова трябва да се радваш.Моята бременност също минава много леко,в първите месеци нямах никакви симптоми,освен че много ми се спеше smile3507

# 3
  • Мнения: 9 814
Винаги ми е било странно това определение "симптоми", все едно бременността е болест.
Съвсем нормално е да нямаш неразположения, не на всички бременни им се гади или ги болят гърдите.
 Peace

# 4
  • Мнения: 567
Радвай се, че нямаш. Аз до около 8-и месец повръщах, ставаше ми лошо, а да не говорим за миризми и вкусове... Пак ще ти кажа само може да се радваш Лека бременност  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 167
Не се притеснявай, а по-добре се радвай! Знаеш ли колко е гадно да ти се гади и да повръщаш  Sick

# 6
  • Мнения: 370
Браво,радвай се.На мен от всичко ми се гадеше,добре че поне не повръщах.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Симптомите не са задължителни. Въпрос на организъм.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 365
Както са казали и останалите, имаш късмет Peace И аз бях така, само дето обонянието ми беше като на хрътка и като минех покрай някой контейнер  Sick

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Можеш само да се радваш , че така протича бременността ти.

# 10
  • Мнения: 277
Нормално си е. Хора всякакви Simple Smile И аз нямах

# 11
  • Мнения: 1 740
Не се притеснявай, а по-добре се радвай!

# 12
  • Мнения: 39
благодаря ви ..притеснявам се защото до преди една седмица имах симптоми ..и гадене и отпадналост и изведнъж изчезнаха

# 13
  • Мнения: 60
хехех и аз нямах никакви неразположения........но във 2-я месец вече имах корем  Confused но това е друга тема Simple Smile Успех докрая

# 14
  • Мнения: 2 013
Докато бебка не започна да пърха в корема ми и да я усещам,аз също нямах никакви симптоми.
Споко,нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт