Някой знае ли...

  • 640
  • 6
  •   1
Отговори
Бихти ли ми помогнали!Много ме интересува как се играе на Асоциации,Отидох в гората ,Охлюв, Стражари и апаши ,Замразяванка,Държави Стрелки, Подаръци, Месец, слънце, луна, Вампир , Професор , Пиле и Цък-Цък Алихайо,Топка над въже,Градове , ,Дама и кавалер!Ако някой знае моля да ми обясни!

# 1
  • Мнения: 2 212
 Whaasup Ако не е тайна, толкова много игри за какво са ти ...аз не си ги спомням добре, само откъслечно някои, и не мога да помогна, ама ми стана интересно....а пък някои изброени игри изобщо не съм ги чувала  ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 11 102
Здравей Поля !  Mr. Green
Много здраве от мамите в чата !  Mr. Green

Момичета, на таз мома в чата и се обясниха 100 пъти тез игри ! #Crazy А тя пак пита !

А за какво са и ?! Първо каза че бачка в детска градина, после че пише книжка  #Crazy newsm78, а разбери закакво са и !

# 3
# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Миила Поля, наистина си много досадна.Лично аз два пъти ти обясних в чата за кралю-порталю, а ти на другия ден пак разпитваше хората.На лични 1/2 час ти обяснявах как се играе на държави- ти пак не разбрала.И защо е нужно веднъж да казваш, че работиш в детска градина, веднъж, че пишеш детска книжка, а друг път ,че ще започваш работа с деца.Не знам каква ти е целта, но нещо не е както трябва.Ако искаш ми отговори, тук, в темата ти ,че не само аз се чудя.

# 5
  • Мнения: 1 983
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha
поля   bouquet за досадното разпитване, кефя се на такива хора, инат му е цаката Wink

# 6
  • Мнения: 2 952
може да  и е хоби бе , вие пък .... Party  хоби "Дразнител"   шегувам се , Поля ...майтап да става...на който му е  досадно да не 4ете и да не отговаря , какво се палят ... Peace

Общи условия

Активация на акаунт