Алергия и Кларитин

  • 36 946
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Някой ползвал ли е противоалергичния Кларитин? Интересно ми е дали наистина не предизвиква сънливост, както се казва в рекламата  Thinking В момента пия Ксизал и където седна, там заспивам  Laughing Наистина ми действа страшно успиващо  Tired

# 1
  • Мнения: 5 140
при всички лекарства за алергии има сънливост

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Мъжът ми от години през този сезон изпива по една опаковка Кларитин. Нямам наблюдения да става по-сънлив пък и той не се е оплаквал.

# 3
  • Мнения: 75
при всички лекарства за алергии има сънливост
Не е така,антихистамините от по-новите поколения нямат това странично действие-напр Ериус,Кларитин и др.

Аз също съм пила Ксизал,но не ме е приспивал както прави Алергозан или Тавежил

# 4
  • Мнения: 1 877
Аз пък съм на Зиртек.Все ми се спи от него,а и по принцип съм си поспалива и представи си - само се прозявам.

# 5
  • Мнения: 2 587
Мъжът ми пиеше Кларитин и не е имал подобни странични ефекти.

# 6
  • Мнения: 723
Пия противоалергични от години и Кларитн, Ксизал и Ериус са лекарствата, от които не се чувствам отпаднала или сънлива.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз отпаднала не се чувствам, но определено ми се спи повече, откакто пия Ксизал. Вярно, че съм сънливка и поспалана по природа, но ще предложа на лекарката си да ми го смени с Кларитин.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
при всички лекарства за алергии има сънливост
Да така е. Пий го само вечер.

# 9
  • Мнения: 1 650
Пила съм различни, но кларитина ми действа най- добре. От никое противоалергично не ми се е доспивало, но може да не съм забелязала, защото го пия вечер.

# 10
  • Мнения: 581
 Дъщеря ми е пила Кларитин и никога не й се е доспивало от него, нито се е чувствала отпаднала.

# 11
  • Мнения: 657
Всички антихистаминови препарати водят до сънливост.Пий го вечер.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 401
Кларитин с рецепта ли е?

# 13
  • Мнения: 5 140
Аз отпаднала не се чувствам, но определено ми се спи повече, откакто пия Ксизал. Вярно, че съм сънливка и поспалана по природа, но ще предложа на лекарката си да ми го смени с Кларитин.

Нати Ксизала е по добър от Кларитина, поне по мое наблюдение.


при всички лекарства за алергии има сънливост
Да така е. Пий го само вечер.

точно така, пий само вечер, ако не ти е много належащо да пиеш и сутрин

# 14
  • Мнения: 5 140
Кларитин с рецепта ли е?

сигурно, Зиртека е с рецепта

Общи условия

Активация на акаунт