отговорете ми на един въпрос,моля

  • 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
защо постоянно някои ми трие темите за вип брадър ?Да не би да ви е неудобно нещо от моите публикации,че доколкото знам живеем в свободна страна и всеки има мнение по дадени вьпроси и има правото да го изрази.Писах 2-3 статии свцтзани с вип брадьр и от тях нито една я няма.Приди малко влизах и в други саитоже,но такова чудо и такава истерия по този вип брадьр не видях никьде,а това при вас какво е незнам.Все пак това е форум за БРЕМЕННОСТ И КЬРМЕНЕ,а не форум за подкрепа на вип брадьр...................Нали темите надвишили 30стр.се трият,а тази на вип брадьр е с повече от80 стр. вземете мерки все пак!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами може би защото има тема за Вип брадър  Grinning

# 2
  • Мнения: 54
В този подфорум има други правила.
За филмите по 30 страници и се пуска нова, за риалтита по тема на седмица дори да е 400 страници.

# 3
  • Мнения: 6 314
Има тема за Вип брадър.

Има тема и за 1001 нощи.

Има тема и за становището на неправителствените организации по повод … телния Биг брадър.

Статии не сте писали - пуснали сте 2 теми - УРА!!!!!!!!!! (дори и заглавието противоречи на правилата) с възклицание по повод финала на Вип брадър и трепетното очакване на 1001 нощи и една тема "какъв е този майтап.боже мой" с изразено възмущение от получените от участниците във Вип брадър хонорари.
Следващото Ви включване     "защо не мога да си намеря новата тема УРА!!!!!!!!!!?" пак не е на място - не е в подфорум "Правила, условия и указания", където модераторите отговарят на поставените въпроси и където би трябвало да е и настоящата тема.

Моля, преди да изразявате така бурно възмущението си, запознайте се с правилата, почетете из форумите, ориентирайте се и изразявайте свободно мнението си в съответните форуми и теми, а това къде какво и как да организираме, заключваме и трием оставете да решаваме ние - модераторите и администраторите на форума.

Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт