ТАЗИ ТОПЛА СЕДМИЦА С ДВЕ ЧЕРТИ ЩЕ НИ ИЗГОРИ(11-17.05)

  • 9 618
  • 339
  •   1
Отговори
  • ЕН
  • Мнения: 543
не съм пускала отдавна темичка, та реших тази седмица да я пусна аз поспаланки сладки
вирусчета за всички ловуващи babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
за всички очакващи  EFP EFP EFP EFP EFP
за правещите изследвания  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover
прекрасна седмица ви пожелавам
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 943
Е,вече ми е време и на мен да се запиша,защото от 2 дена правим опити,но ще разберем чак към 20-22 май  Praynig
Изчаках 2 цикъла след кюртажа, чувствам се готова и така.
Стискам палци за повече  EFP 

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от мен!Пожелавам ви прекрасна седмица, каквото е и времето навън.Да ви е много топло в сърцата и душите !
Пускам ви малко заразен вълшебен бременен прашец
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
За всички има  Hug
Много положителни тестчета искам тази седмица, че нещо напоследък имаше застой!Приятен ден от мен  Hug

# 3
  • Мнения: 121
Аз се нареждам за прашец за да мога другата седмица да се похваля с  EFP

# 4
  • Мнения: 1 001
Цоп и аз да се запиша в новата темичка Hug
mama nani , мерси за темичката  Hug
 
много  Hug и целувки за всички и не забравяйте ФК  bouquet

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро!  Laughing Желая ви страхотна седмица!
Мисля тази да достигнем седмичния лимит с моята активна помощ.

Мама Нани, на късмет да ти е новата пусната тема.

Мили Ванили, много си ми далече, мило! Иначе у нас сега е пълно с полски сладкарски специалитети.


# 6
  • София
  • Мнения: 5 653
Ей ме и мен. Аз с нетърпение чакам края на седмицата,ще се кача за първи път на самолет(нищо ,че е само до Варна).Най-много май се радвам ,че ще мога да си купя бял Тублерон от летището  Crazy.
Пожелавам много хубави новини тази седмица Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 755
Добро утро и от мен!
Миле, добре дошла и чакаме снимки Wink
бебка, успех с опитите и дано в края на месеца се похвалиш!
Хубава седмица на всички  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 541
Добро утро!

mama nani , мерси за темичката и дано да е от най- късметлийските   bouquet

Миле, добре дошла пътешественичке  Hug Нещо снимчици да ти се намират случайно  Whistling

amanita, дано да си заразна, мила моя  Wink  Hug Хубаво е да се включваш по- честичко да орисваш така  Grinning

mausbeni , ей че хубаво  Grinning Много вълнуващо и приятно да ти политането и да повлече крак за много нови полети по цял свят  Hug

Приятен, топъл и пълноценен ден ви пожелавам красавици и да излизат крачка напред всички с двойка на тестовете   bouquet

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
mausbeni, bib76, Milady, много се радвам да ви "видя" всичките.

За летенето мога само да кажа следното пожелание: днес до Варна, утре и до други далечни градове.  Peace

Милейди, появявай се по-често, моля те. Много липсваш. А за снимките трябва да намеря време да сортирам и кача, че то не са снимки на мобилен, на фото, на камера. Вчера цяла вечер оправяме багаж и не остана време.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 755
Момичета, да попитам и тук - пуснах си хормонални - на четвърти ден от цикъла. Някой може ли да коментира?
Пролактин 223,09 /реф.гр.59-619/
ЛХ 3,01 /реф.граници 1,9-12,5/
ФСХ  6,64 /реф.гр.2,5-10,2/
Естрадиол 86,32 /реф.гр.40-606/

# 11
  • София
  • Мнения: 5 653
Благодаря ви за пожеланията момичета. Ще се хваля като се случи да изляза извън БГ  Mr. Green,че и това не ми се е случвало на мен Crazy.

# 12
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата темичка , на Мама Нани  Hug
Нареждам се за прашеееецааа  Crazy

Биби76, що в референтните граници  Peace всичко е ток  Heart Eyes

mausbeni ,  Flutter това ми е любимото превозно средство  Mr. Green . Средно годишно навъртам около 4 полета  newsm52 . Многоооо обичам  Mr. Green . Пожелавам ти още  много и по-далечни полети, до най-красивите и екзотични точки на света  Flutter

Хубава, успешна и бебе-носна седмица, на всички  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,кукли.
Мама Нани,чудесна темичка Peace
Миле,много се радвам да те видя Hugдобре дошла и да знаеш,че без снимки няма да минеш Naughty
Ралче,нещо ми се губи,къде си пиле Hug
Приятна,весела и бебеносна седмица на всички Hug Hug Hug
На мен ми закъснява с три дни,но чудото е малко вероятно да се е случило и въпреки това продължавам да вярвам,но ще видим.

# 14
  • Мнения: 219
Гледам никой не е почерпил още с кафенце и закусчица Hug



Много радостни вести нека има тази седмица  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Миле, снимчицииии  Peace
amanita, мерси, мила! А дано някоя заразиш!

Страхотна седмица да ни чака!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт