С бебе на плаж

  • 5 665
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Момичета в неделя отиваме на море, на бунгала в които си има всички удобства + пълен пансион. Била съм там и съм доволна. Освен това си взимам и мойта мама да ми гледа бебето.
Въпросът ми е: Мога ли да водя бебе на 50 дни на плаж под чадъра или да се задоволя с това че ще диша йодните изпарения от бунгалото? Освен това се чудя какво не бива да забравям като тръгвам newsm78

# 1
  • Мнения: 508
Ако водиш детето на плаж го прави само за 5-10 мин. и то задължително преди 9:30 и след 17:00.Не забравяй да го мажеш с висок %слънцезащитен крем за дечица винаги когато го извежаш навънка.Детето е малко да се води на плаж,дори и под чадъра според мен.Най-добре да се разхожда покрай морето в количката с баба си:) или да си прекарват времето на някое кафенце докато баба си пие лимонадата Wink

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
МОЖЕШ!:)
под чадъра и в не най-големите жеги, намазано с кремче по видимите части, а другите скрити под боди примерно. Или още по-лесно - голичко, завито с тензухена пелена. Слагаш го на един бебешки шезлонг или каквото си предвидила...и пей живот!:)

# 3
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Извинявай за ОФФ-а ама къде е това място ако не е тайна. Иска ми се да имам някакъв вариант за догодина, а това както го описваш звучи доста обещаващо(имаме специален афинитет към бунгалата в нашето семейство, нещо не сме по хотелите). Близо ли са до плажа?

# 4
  • Мнения: 278
Върнах се от морето. Беше страхотно. По цял ден бяхме на плажа с малката - самоче ни разпъваха палатка, а на нея и правихме и допърнителна сянка отдоло. Взех и мазило 30 фактор, но така и не я намазах - страхувах се от някоя алергия, макар че пишеше че е за деца.
За всички които се интересуват за мястото Нестинарка се намира след Царево (бившото Мичурин) Бунгалата са на Светлина Сливен. Хазайката се казва Христина, но тази година беше вдигнала цените 6 лв за деца до 6 г. 9 лв за деца до 12 г. и 14 лв за възрастни. Плажа е на 100 м., много е хубав, но не ми хареса че са наредили 2 реда чадъри и трябва да се настаниш зад тях.
Та ние бяхме на квартира - заради цените - и настина ни ицбезе по-ефтино. Платихме по 5 лв за легло, и си пазарувахме от магазина а вечер ходихме на ресторант да с епоглезем. Излезе ни по-ефтино.

Общи условия

Активация на акаунт