Ще се местим

  • 1 698
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Не че тая огромни надежди да има някой в Пул или Бормут, но ще се надявам поне да е в близката околия... Много съм объркана. Всичко се почва отначало пак.

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 334
ам това Бормут къде е? за Пул знам,че е близо до Портсмут(или греша?)...е там не е толкова лошо,морето си е море Simple Smile. ще има къде да се отбиваме като ходим на почивка Wink
иначе ти съчувствам за цялата разправия с багажа и т.н.-аз фобия съм развила вече. ние пък както е тръгнало догодина ще се местим в БГ за една година-мъжо му предложиха работа там Rolling Eyes откачена работа...

# 2
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз съм ходила в Бормут много е хубаво и плажът е с пясък
Имам бегли впечатления от градчето ,и ми хареса .
Курортен град  grinning039
А за постоянно пребиваване там newsm78 идея нямам,но предполагам ще ти хареса

# 3
  • Мнения: 7 837
Дано е за добро  Grinning
Успех  newsm10

# 4
  • Мнения: 513
Пул и Бормут са слети така да се каже. За идване  Hug чакам ви!
Багажа с фирма ще го пренасяме сигурно, то и още няма кой знае колко багажори откакто сме тук. За свикване със сигурност ще свикна, де ще ида... ама не мога да живея без приятели и много ще ми липсват хората от тук, малко или много общност от 40 човека не е малка. Но пък има къде-къде по-лоши положения в които може да изпадне човек и гледам да не се вайкам много-много без причинно.
Въпреки всичко ако има някой наблизо да не си трае, а да се обади.  Wink

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Милата, много иzнервящо е постоянното местене. Дано да ви хареса новото място и да намерите приятели и там. Къде се намира градът?

# 6
  • Мнения: 2 825
Милата, съчувствам ти... на нас ни се нложи преди две години да се изместим от Майорка тука.. аз много тежко го приех, трябваше ми около година да свикна ... а и все още ме гони носталгията по островчето.... но аз съм си такава... надявам се ти да успееш бързо да се климатизираш и да си намериш сродни души на новото място. Успех   bouquet

# 7
  • Мнения: 513
Милата, много иzнервящо е постоянното местене. Дано да ви хареса новото място и да намерите приятели и там. Къде се намира градът?

На морето, гледа към Франция.  Хей, французойкитеее wavey smile3548. Също ми казаха, че е по-  Nature Sunny и няма толкова облаци... ще го видим де..  Thinking

# 8
  • Мнения: 296
Хубаво е ,когато човек прави движения от този вид в живота си, не се отчайвай ,а гледай откъм чаровната страна на стягането на многокилограмния багаж ех,ех,ех.... Rolling EyesИ на нас това ни предстои като се роди фъстъчето,ама няма да ни е за първи път де Laughing  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 244
Те ти булка Спасов ден!
Ами ако питаш мен - най доброто място за Мария, хем климата е по добър, хем и алергиите и ще се повлияят добре
А за свикването - ще свикнеш, няма де да идеш, пък и ние за какво сме тука newsm78
Или не ни базариш за слива  Thinking
Я за раздумка поне ставаме Mr. Green

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
На морето, гледа към Франция.  Хей, французойкитеее wavey smile3548. Също ми казаха, че е по-  Nature Sunny и няма толкова облаци... ще го видим де..  Thinking
Звучи много добре Peace.

# 11
  • Мнения: 508
Е ами супер-що се притесняваш.И аз скам да се местя ама поне засега няма:(.На маката ще и се отрази добре аа и на плаж ще ходите да с печете д......а:) Wink

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Милата, много иzнервящо е постоянното местене. Дано да ви хареса новото място и да намерите приятели и там. Къде се намира градът?

На морето, гледа към Франция.  Хей, французойкитеее wavey smile3548. Също ми казаха, че е по-  Nature Sunny и няма толкова облаци... ще го видим де..  Thinking
Ами супер зна4и Peace,какво пове4е искаш.
Хайде без да се изнервяш Naughty,малко разнообразие Sunglasses

# 13
  • Мнения: 513

Вие сте ми като семейство бе! Без вас не мърдам никъде!  newsm49 yesyes tongue

# 14
  • Мнения: 4 629
Дано лесно и безаварийно да мине преместването. Лека адаптация на навото място тижелая и да си намериш много приятели! А ние сме тук на разположение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт