За колко време изкарахте шофьорските?

  • 44 391
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 838
За колко време изкарахте шофьорските курсове и кой взехте по-лесно - листовките или шофирането? На мен понеже са ми много трудни и двата и само ги влача във времето.

# 1
  • Мнения: 2 716
3 месеца.
Веднъж ме късаха на полигон (право колче не остана) и веднъж на градско.

# 2
  • Мнения: 34
Практическият е по-труден. Листовките са зубкане. Имах една грешка. Бях "забранила" паркирането извън населено място. Успех!

# 3
  • Мнения: 552
Листовките от раз,а кормуването от втория път.

# 4
  • Мнения: 838
аз спрях кормуването докато науча и взема листовките, че съм зле там, а като гледам как не ги научавам и кормуването и него ще забравя... става ми лошо...

# 5
  • Мнения: 4 300
Бавно ги изкарах, за 4 месеца мисля, но ходих само уикендите на кормуване, тъй като бях на рбаота пред другото време. Иначе и двете ги взех от първия път - и листовките и кормуването.
Колкото по бързо- толкова по добре.
Никой не очаква от теб да караш като Шумахер, важното е да спазваш знаците и да не предизвикваш опасни ситуации.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Листовките от първият път,кормуването от втори.
Иначе шофирането ми е било около 6 месеца(2 при инструктор и 4 при баща ми на работата му имат инструктори във военното)

# 7
  • Мнения: 1 666
карах шофьорски курс през 96г. и не помня с каква продължителност беше.
изпитите - листовки, полигон и градско кормуване, взех от първия път.

# 8
  • Мнения: 166
Започнах края на октомври или началото на ноември /м.г. беше, не помня чак толкова/. По средата на курса се заредиха ваканции, празници, междувременно и личната карта си прахосах /после я нямерих/, трябваше да вадя спешно нова, но пък точно тогава МВР хванаха вирус, в крайна сметка февруари се дипломирах - и двата изпита взех при първо явяване, времето за губене го бях изразходила вече. Mr. Green

# 9
  • софия
  • Мнения: 376
за 2 месеца - горе долу,листовките - от раз, кормуването от 2-рия път.

# 10
  • Мнения: 4 111
Нямаше 2 месеца, всичко взех от първия път.

# 11
  • София
  • Мнения: 406
Листовките и кормуването от първи път.Карах курса през зимата,когато имаше ваканции,почивни дни,вируси и др.непредвидими обстоятелства и затова ги карах три месеца,но е напълно възможно и за по-малко време.В момента шофьорския курс е с продължителност 31 часа,като преди да идеш на листовки трябва да се премине през двуседмичен курс по теория за листовките.Общо взето времето,през което се минава курса зависи най-вече от твоето и на инструктора свободно време.Моя инструктор например има практика да не се започва кормуването без да са взети листовките.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз отдавна съм ги взела... Мигар мога да поВня толкоз  ooooh!
Но пък беше продължително. Имала съм и тренажор и полигон и градско и листовки. Ахъм. Вскичко от раз. Но нямах 18 пък, та пак чаках...

Но признавам кумата ми. За 2 седмици курс се записа (тогава можеше. Става дума преди 4-5г.) и е перфектен шофьор. Сигур гони някой ТИР-аджия вече по измитан километраж. Grinning

# 13
  • България
  • Мнения: 757
При мен много сериозно гледаха на листовките.Изпитващия набеляза тия дето ги взеха на косъм и повечето ги накъса на кормуването!

# 14
  • Мнения: 6 991
За около 2 месеца, листовките ги взех от първи път, на кормуването ме скъсаха, аз се вбесих и не отидох втори път. Нямам книжка още Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт