Хотел "Филоксения" 3*, Псакудия, Халкидики

  • 11 639
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 487
Привет на всички, попаднах на една оферта от Зара турс за този хотел - за юни месец 54 лв нощувка със закуска и вечеря ва човек. Гледах в сайта комплекса изглежда добре,но дали е така ? Някой дали е почивал там и дали има лични впечатления от мястото?
http://www.philoxenianet.gr

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Не искам да те подвеждам нещо, но ръкавът Ситония е по-занемарен от Касандра, въпреки, че е много по-зелен. Поне моите впечатления са такива от Халкидики.

# 2
  • Мнения: 2 255
Не искам да те подвеждам нещо, но ръкавът Ситония е по-занемарен от Касандра, въпреки, че е много по-зелен. Поне моите впечатления са такива от Халкидики.
според мен точната дума не е "занемарен"  Sick
просто втория ръкав е по-ненаселен, градчетата са по-малки с малки хотелчета - предимно тип семейни със студио, а хотелите, които са като комплекс  са на по-голямо разстояние един от друг, извън населените места, но пък са по-озеленени и с по-голям плаж  Peace На Ситония също има страхотни хотели  Wink
И двата ръкава си имат своите предимства  Hug зависи кой какво търси - спокойствието, зеленината и невероятните плажове на Ситония или цивилизацията и заведенията на Касандра  Joy

А на въпроса - виждала съм този хотел само отвън и изглежда като на снимките ....за вътре незнам  Thinking ...имай предвид обаче, че е от горната страна на пътя и плажа е на около поне 200-300 м по пътечка и през платното  newsm78

# 3
  • Мнения: 138
Благодаря SANI+ !  Simple Smile
Определено ме заинтригува този комплекс.  Peace Наистина изглежда много добре на сайта, а и ние харесваме, точно такъв тип комплекси, тип бунгала.
Сега бяхме на Тасос и също беше супер , но на Ситония сме били няколко пъти преди това и определено много ми харесва  .  И аз ще чакам с нетърпение да пише някой, който е бил там, за да даде информация , защото вече се замислям за следващата  почивчица . Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 487
Сега като разгледах по добре сайта, май хотела е точно на главният път, което означава че може би ще е шумен!

# 5
  • Мнения: 2 255
Сега като разгледах по добре сайта, май хотела е точно на главният път, което означава че може би ще е шумен!
нали това казвах, че е точно над / от горната страна главния път и не е на самото море  newsm78 незнам до колко се чува шум, но и не е удобно за пресичане, особено ако си с малки деца  Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
Ситония е по-хубавият ръкав - и като природа, и като плажове.
хотелът е от долната страна на пътя - очевидно не се пресича, за да се ходи до плажа, но имате ходене все пак. на сайта пише 150 метра, но на снимките изглежда повече разстоянието.
според мен, цената е много добра, но потърси отзиви из Интернет за хотела.

# 7
  • Мнения: 2 255
от горната е бе хора - в неделя минах покрай него  Rolling Eyes вижте 13-та снимка  newsm78

# 8
  • Мнения: 212
Има път и отдолу и отгоре.
В стаите, намиращи се близо до пътя е шумничко /имам предвид стаите, които се намират под едното шосе./
Другото шосе, което е над плажа, е по-далече, предполагам, че от него не се чуват колите.

Стаите са скромни, чистички.
Храната не е особено разнообразна.

Комплексът е голям, има къщички, които не са близо до пътя и може да се искат точно такива стаи.
Има и малка детска площадка.

Плажът е на около 100-200м, прекосява се шосето.

# 9
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Привет на всички, попаднах на една оферта от Зара турс за този хотел - за юни месец 54 лв нощувка със закуска и вечеря ва човек. Гледах в сайта комплекса изглежда добре,но дали е така ? Някой дали е почивал там и дали има лични впечатления от мястото?
http://www.philoxenianet.gr

В събота бях в този хотел, стаите са чисти, но нищо особено. Бих казала, че хотелът твърдо си отговаря на звездите. Стаите до пътя са шумни наистина, но той не е толкова натоварен. Храната също не беше нещо особено. Като за закуска става. Под ресторантчето има нещо като клуб - кафе, което работи до по-късно и и ма масички покрай басейна - много приятно. Наблизо на плажа има страхотен бар, който препоръчвам. Иначе обслужването си беше добро, ако го сравня с нашите хотели даже супер. Имам и снимки, но още не съм ги качила в албума.

# 10
  • Мнения: 127
два пъти по ред ходим и сме много доволни.Сега пак се опитвам да направя резервация за там но продажбите са спрени.Идвата пъти стаите се падат към морето до площадката.Много добре си починахме и чудесно си изкарахме.Храната вярно,че не е много разнообразна,но е вкусна и достатъчно.Има за всеки вкус.Обслужването е доста на ниво...Все пак този хотел е с най-ниските цени като че ли в района.Ако сте тръгнали за развлечения,не е това мястото,но ако искате пълноценна почивка и безопасност за деца е чудно.Плажа е полегат и дълго разстояние и плитко.Шосето което се пресича,не е оживено.Дано съм помогнала.Приятна почивка.

# 11

Общи условия

Активация на акаунт