Sok ot morkovi

  • 3 064
  • 4
  •   1
Отговори
Zdraveite, mnogo obicham sok ot morkovi, reshila sam da si kupja mashinka i sabiram idei:) Veche mi dadoha edna za Champion Juice Extractor, no mi se vijda mnogo skapa:(( I poneje v tozi forum ima mnogo maiki i tatkovci, koito sigurno pravjat presni zelenchukovi sokcheta za manichkite palavnitzi da rastat zdravi i golemi;  zatova si pomislih, che bih mogla da polucha dobri predlojenija ot vas.

Blagodarja Vi predvaritelno:)

Pozdravi,
Julie

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашата сокоизстисквачка е Taurus и съм много доволна от нея. Струва около 60 лв. и я има в Техномаркет Европа.
Успех в избора Grinning

# 2
  • Мнения: 7 821
Здравей, нашата е Делонги, мисля, че струваше около 60 лв., също от Техномаркет. Но скоро гледах на Елит и бяха по-евтини.

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Бих ти препоръчала следните видове. Преди време и аz се интересувах от сокоистиквачки, така че събирах информация.
Първите два вида са  доста скъпи.... ,друго нещо е, че неzнам дали се продават на бълг. паzар, но все пак дано ти е от помощ.
Green Star GS 1000
Champion  MAR-220
Gastroback Design Juicer   40132
Braun Multipress MP 80
Moulinex Vitafruit AY 3641

Важни критерий са, колко сок се получава от раzличните уреди, дали са лесни zа иЗполzване, колко шумни са, лесни ли са zа почистване и т.н. При някои уреди може да слагаш дори целите абълки например.

# 4
Zdraveite,

Blagodarja na Jutoo, Ellpeyer and Rosa za otgovorite i savetite. Specialni blagodarnosti na Rosa, kojato naistina mi se okaza mnogo v pomosht, zashtoto njamam opit i tezi harakteristiki, koito trjbva da imam vpredvid sa naistina mnogo vajni pri izborat mi na mashinka.

Az takmo misleh da si kupja edna evtina Hamilton Beach i posle vidjah v Interneta, che mnogo ot tehnite modeli sa  bili defektni i lesno se chupeli. Ta reshih skoro imam rojden den shte si kupja edna mashinka naistina po-skapichka, no pone shte znam, che njama da se naloji da ja hvarlja skoro.

Za blagodarnost shte vi kaja edna prekrasna idjea, kojato dnes s moja prijatelka si komentirahme. Znachi smesvate morkovi, jabalki, portokal i malko ginger (navjarno tova veche i v BG go ima, edni grudki kato kartofi sa, neznam dali v BG ne go narichat djindjifil, sorry ne sam sigurna). Vapros na predpochitanie e kakvi proportzii da izpolzvate.

Trjbva da Vi kaja, che tozi sok e mnogo mnogo osvejavasht i naistina si struva da go opitate.

Mejdu drugoto, moja prijatelka ima malko momichence i tvardi, che tja ne mu pravi sokove ot presno izcedeni zelenchutzi i plodove, zashtoto ne bilo polezni za malki detza, zashtoto e vazmojno samite zelenchutzi da sa zarazeni s neshto i immunata sistema na malkite bila mnogo labilna i lesno moje da se navredjat problemi. Tja kaza, che imalo mnogo pisano i nauchni trudove po tazi tema. Tja samo kupuvala gotovi pjurenca i sokcheta, zashtoto te bili specialno napraveni za malki detza i vsichko bilo pod kontrol. Tja dori se zachudi, zashto v BG oshte prodaljavat da davat prjasno izcedeni sokcheta na detzata. Neznam dali ima osnovanie za tezi pritesnenija, ne iskam nikogo ot Vas da shashkam, no shte mi e interesno da naucha. Az oshte ne sam jenena i njamam detza, no za trupane na opit si e dosta interesna tema.

Chao na Vsichki i blagodarja otnovo za tova, che se otzovahte na zapitvaneto mi.

Цитат на: rosa
Бих ти препоръчала следните видове. Преди време и аz се интересувах от сокоистиквачки, така че събирах информация.
Първите два вида са  доста скъпи.... ,друго нещо е, че неzнам дали се продават на бълг. паzар, но все пак дано ти е от помощ.
Green Star GS 1000
Champion  MAR-220
Gastroback Design Juicer   40132
Braun Multipress MP 80
Moulinex Vitafruit AY 3641

Важни критерий са, колко сок се получава от раzличните уреди, дали са лесни zа иЗполzване, колко шумни са, лесни ли са zа почистване и т.н. При някои уреди може да слагаш дори целите абълки например.

Общи условия

Активация на акаунт