Има ли спортистки между нас?

  • 2 082
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
 ooooh!интересно ми е има ли спортистки
 между нас?Аз дойдох в Португалия покрай спорта и останахме тук с семейството.Е поигравам още де но и работя .Занимавам се с волейбол.
 Thinking

# 1
  • Мнения: 221
Аз съм тренирала спортна гимнастика и акробатика, но ве4е не се занимавам.
Оби4ам ина4е да с е движа и да ходя на разни гимнастики, когато имам време. Голям кеф е Simple Smile
А ина4е волейболът винаги много ми е харесвал Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 390
много ми е приятно 4е има сродни души тука  Hug
Аз също дойдох в 4ехия с спорт / баскетбол  Grinning Heart Eyes
Станах един път втора в републиканското на страната и втори за купата на 4ехия   Party
Съпругът ми е кануист
Но той все още се занимава супер активно с спорт, ве4е драгон кану оба4е / непрекаснато обикалят по разни европейски и световни първенства, фестивали и тн
Аз от 2000 спрях с активния спорт, сега само от време на време за удоволствие само  Wink
Ина4е съм завършила и ВИФ даже  Wink Party треньор и у4ител

# 3
  • Мнения: 221
Ееех, това ми бе6е ме4та, ама се наложи да спра да тренирам...карай, мойе пък и да е било за добро Simple Smile
А за българите по света, които тренират 4ужденците-евала ! На6та гордост Simple Smile
Имам прятелка, на която ба6та и е треньор по болейбол в Италия от много години и колко напе4елиха...ехее Simple Smile Hug

# 4
  • Мнения: 6 390
ooooh!интересно ми е има ли спортистки
 между нас?Аз дойдох в Португалия покрай спорта и останахме тук с семейството.Е поигравам още де но и работя .Занимавам се с волейбол.
 Thinking
Аз познавам една баскетболистка с мъжа си също баскетболист в Португалия бяха няколко сезона / и 04/05 от Варна
Велина Ангелова и .... Берберов
не ги ли познаваш слу4айно

# 5
  • Мнения: 1 101
Цитат
Аз познавам една баскетболистка с мъжа си също баскетболист в Португалия бяха няколко сезона / и 04/05 от Варна
Велина Ангелова и .... Берберов
не ги ли познаваш слу4айно
Ами не ги познавам.Познаваме се с ханбалисти и футболисти но те са от доста години тук.

# 6
  • Мнения: 2 452
На мама Веси съпругът е активно спортуващ, но нямам спомен точно с какво се занимава. Те са в Исландия, но в момента са в България, вероятно затова тя няма време да пише.

# 7
  • Мнения: 1 101
Аз дойдох 2000г.участвах 3 пъти в купа CEV с отбора ми-естествено отпаднахме още на първия кръг.в Португалия волейбола е по скоро за развлечение отколкото професионален,но такава ми е била съдбата.А и не съжалявам защото може би давам път на дъщеря ми да продължи традицията.Тя стана шампионка с девойки старша възраст мин. година на Португалия.Ще видя с помоща на сестра ми мам@ да кача някоя снимка

# 8
  • Мнения: 7 430
Аз пък съм играла доста време народни танци  това спорт ли е newsm78...иначе съм тренирала акробатика и за това си останах нисичка  Mr. Green

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
аз се бутах в гимнастиката, в гимназията минах на спортна, тук дойдох и опитах към университета, но пусто след една тренировка уж за отпускане се заиграхме на футбол и с един дойчо се сритахме и...после краче в гипс, след това започнах кикбокс, сполетя ме операция по спешност и... и оттогава си налягам дрипите. Само фитнес  и аквафитнес ми останаха като алтернатива Sad

# 10
  • Мнения: 221
Аз пък съм играла доста време народни танци  това спорт ли е newsm78...иначе съм тренирала акробатика и за това си останах нисичка  Mr. Green
Хей Дидката...гледай ти съвпадения с нас. Аз съ6то като теб, акробатика, народни танци...сега и мом4енце Виктор...какво о6те ? Simple Smile хехе Joy

# 11
  • Мнения: 636
И аз съм в "отбора" по народни танци! Цял живот в Бг, докато не дойдохме тук Sad Колко ми липсват  Cry  Cry  Cry

# 12
  • Мнения: 508
Има,има ама бивши май са повечето Wink.От този спорт нищо хубаво дет се вика не ми остана newsm78.Чудя се от де да започна.Като за начало още от детската градина започнах със гимнастика и акробатика ама нещо не ми допаднаха май.После за няколко месеца сестра ми която танцуваше класически балет реш да ме запише тама ама и там не ми хареса Crossing Arms.В първи клас пак тя//сестра ми де/ме записа на състезателни танци така 10 годинки.Едно време таман нашумяваше бургаската школа и бше адски силна водена от Румен Йорданов.Останаха ми една операция:),няколко травми:),няколко пати републкански шампиони на стандартни и латиноамерикански танци с партнйора ми и хиляди хубави спомени:).

# 13
  • Мнения: 221
И аз съм в "отбора" по народни танци! Цял живот в Бг, докато не дойдохме тук Sad Колко ми липсват  Cry  Cry  Cry
и на мен, и на мен...айде да тъгуваме заедно smile3518

# 14
  • Мнения: 636
Хайде... С крокодилски сълзи... А като идвахме насам ми казаха, 4е имало състав в Торонто, еди-коя си го била ръководила (бивша у4ени4ка на моя ръководител), имали концерти... Така се бях настроила... Но уви. Няма такова нещо.

Но аз още обмислям идеята да си спретна състав4е  Thinking Поне за де4ица, 4е ние - големите, сме заети. Търсят се желаещи  Simple Smile

П.С. Извинете, 4е разводнихме темата  Embarassed Няма пове4е, обещавам!

Общи условия

Активация на акаунт