maika tyrsi pomo6t

  • 3 341
  • 36
  •   1
Отговори
незнам дали е за тук темата ,ако не е я преместете.Благодаря.
аз съм майка на едно прекрасно детенце имам и мъж до себеси които обаче е зависим от алкохола,не прави скандали и побоища ,но искам да попитам имали някакви методи ,хапчета,капки,билки или и аз незнам какво , нещо което може да го отблъсне от пиенето.Ако някой е запознат моля да помогне.

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
 
Мила бях чела из нета за някакви капки против алкохол,ще се опитам да ги потърся и ще ти постна линка  Peace Дано ги открия,защото имаше доста хора които ги хвалеха.А и трябва да пробваш по всякакъв начин да го откажеш,макар че ще е трудно.

# 2
  • Мнения: 1 677
Пристрастяването към алкохола си е зависимост, съответно е нужно лечение. Не съм сигурна, че ще помогнат някакви капки или хапчета. Трябва си сериозно и продължително лечение.
Пожелавам ти сили и кураж, дано намерите верният път за успешно излекуване.

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Не съм сигурна, че ще помогнат някакви капки или хапчета.
А защо да не опита?  newsm78 Аз лично бих пробвала всичко,колкото и смешно да ми звучи!!!

# 4
  • Мнения: 4 335
НЕ-няма капки,лекарства или билки,които да помогнат.
Трябва лечение с подходящи медикаменти.Трябва и желание от негова страна.

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ето ти адреса на сайта http://www.kapkite.com/  и пак казвам - нищо не ти пречи да опиташ и по този начин. Hug
И само да уточня ,че това не е никаква реклама  Peace
Успех ти желая   bouquet

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
НЕ-няма капки,лекарства или билки,които да помогнат.
Трябва лечение с подходящи медикаменти.Трябва и желание от негова страна.
От личен опит ли го казваш? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 335
Да речем,че просто по темата-алкохол и наркотици мога да говоря многооооо,че сьм видяла много.
Личи си,че не си се сбльсквала с нищо подобно(не се заяждам,казвам го чисто приятелски Laughing)Няма такива филми,човек който да е Зависим и ей така да се оправи с някакви капки или каквото и да е друго.Там наистина трябва лечение,трябва осьзнаване на проблема.

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Личи си,че не си се сбльсквала с нищо подобно(не се заяждам,казвам го чисто приятелски Laughing)
Да не съм се сблъсквала с това.  Peace  Но аз исках да кажа,че човек трябва да опита всичко,да пробва по-всякакъв начин,поне аз така  бих постъпила  Hug Аз също не се заяждам  Hug
 
*******************************************************************
Няма такива филми,човек който да е Зависим и ей така да се оправи с някакви капки или каквото и да е друго.Там наистина трябва лечение,трябва осьзнаване на проблема.
Едва ли човек който е зависим от алкохола ще осъзнае проблема,силно се съмнявам. Rolling Eyes
Имам познат на 28-29год. има прекрасно семейство,но е алкохолик,от около 10год не съм го виждала трезвен  Tired Близки и роднини се опитваха мнгократно да му помогнат - без резултат.Самият той не иска да спре да пие.......

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Сега се сетих Simple Smile има и нещо друго......Зависи какво има предвид авторката като казва "зависим от алкохол" Ако човека пие по 1-2 бирички вечер или пък по 50/100гр. ракия това не е проблем - баща ми,мъжът ми,свекъра ми,приятели и т.н. си пийват по едно аперитивче вечер преди вечеря.Ако авторката на това му вика "зависим от алкохола"............ Shocked Но ние не можем да гадаем!

# 10
  • Мнения: 4 335
Да,наистина човек в отчаянието си е готов да опита всичко,когато иска да помогне на някои,когото обича.
Има наистина такива,които осьзнават проблема след време.Жалко е,че често това става прекалено кьсно,след нещо необратимо Tired

Е,то това не е зависим.

# 11
  • Мнения: 346
Допреди  известо време живеех на село, където алкохолизмът беше направо епидемия. Не говоря за пиенето на бира-две и дори не за системно напиване, което все още не се е превърнало в заболяване. Някой хора там, не само не се повлияваха от капки и билки, но редовно си лежаха в Суходол и нямаше никакъв резултат. За да се реши проблемът, е нужно първо човека да осъзнае, че е болен, ако наистина е така в конкретния случай и да разбере сам, че му е нужна помощ. Това е най- трудната част при този вид заболявания. Нужна е намесата на психиатър. Разбира се има и алтернативно лечение. Мой познат се оправи дългосрочно чрез иглотерапия. Иначе най- сигурния вариант е чрез имплант.

# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мой познат се оправи дългосрочно чрез иглотерапия. Иначе най- сигурния вариант е чрез имплант.
Кажи нещо повече за това.

# 13
  • Мнения: 346
За съжаление аз самата нямам много информация, ако се срещна скоро с човека, ще го разпитам и ще пиша. Знам, че имплантите, май депо ги наричат, се прилагат от десетилетия у нас, така, че лекар може да отговори на този въпрос по- компетентно.

# 14
благодаря за отговорите момичета какво да ви кажа той пие от сутрин:да речем 100гр.водка сутрин ,след 2-3 часа пак.....и така до вечерта

Общи условия

Активация на акаунт