кичури на боядисана коса

  • 5 150
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
с боядисана коса съм,но искам да си направя и кичури....
интересувам се после как се процедира след израстването на самата коса,а и кичури.на ново се боядисва и се правят кичурите ли?  newsm78
или само кичурите се правят...но пък и боята отдолу израства...
някой има ли така коса и как я поддържа?

# 1
  • Мнения: 93
Това което си замислила е много трудно за поддържане!
Аз съм била така - на руси и кестеняви кичури цялата коса - ужасно трудно е и отнема много време във фризьорския салон!
Отказах се от това като отидох при една фризьорка, която ме направи на руси кичури на редове и всеки път правеше само и единствено корените на кичурите, останалата коса израстна в естественото си кестеняво.
Била съм дори на три цвята кичури - кафяви, тъмно руси и бели - беше уникално, НОООООО всеки месец по 9 часа в салона... НЕ!

# 2
  • Мнения: 2 110
Kris... защо всеки месец ? Косата расте по около 1 см./месец, според мен ,може спокойно да се ходи на 3-4 месеца. Страшно интересно ми изглежда с 3 цвята кичури  и аз съм замислила нещо подобно !

# 3
  • Мнения: 93
Kris... защо всеки месец ? Косата расте по около 1 см./месец, според мен ,може спокойно да се ходи на 3-4 месеца. Страшно интересно ми изглежда с 3 цвята кичури  и аз съм замислила нещо подобно !
Защото при три цвята кичури 1см. израстнали корени изглежда ужасно!!! Sick

# 4
  • Мнения: 2 110
Ясно  !
Тя моята естественат е няколко цвята ,така че сигурно няма да имам проблем !

# 5
  • Мнения: 222
проблема е в това,че на мен естественият ми цвят е боядисан и аз искам да си запазя боядисаното,но си напрая и кичури.
после как ще се боядисва косата и ще се поддържат кичурите?
възможно ли е изобщо? #Crazy

# 6
  • Мнения: 97
Косата  ми е боядисана и съм с кичури. Всеки месец боядисвам само корените на цялата коса и така кичурите си остават.  На 4-5 месеца освежавам  кичурите.........и  така от години. отиди на фризьор за кичурите.

Общи условия

Активация на акаунт