Пушите ли докато кърмите?

  • 2 530
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 629
Хайде момичета да отговорим на въпроса на нани  Wink. Дали пушим докато кърмим и по-колко?

Аз пуша по няколко цигари на месец

# 1
  • Мнения: 7 837
1-2 на ден. Има дни, в които не пуша.

# 2
  • Мнения: 8 459
И да кърмя и да не кърмя пак не пуша.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз пак да се ударя в гърдите като кажа,че ги отказах още преди да забременея с Алекс.
Последно пушех по 2,5-3 кутии дневно и е разбираемо да се гордея с това постижение Sunglasses

# 4
  • Мнения: 5 255
Не пуша и никога не съм пушила  Peace

# 5
  • Мнения: 590
Не пуша. Намалих ги преди да забременея до 2-3 на ден, а след това ги спрях. И не мисля да ги почвам докато не приключа с наследниците Grinning

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не пуша, отказах и като забременях, преди още да разбера че съм бременна спря да ми се пуши..... Praynig   Благодаря, благодаря, благодаря......това е едно от най- хубавите неща, които съм правила....

# 7
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
не пуша

# 8
  • Мнения: 1 014
Какъв въпрос само! Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Не.
И за да се тупна и аз в гърдите, ще отбележа, че преди да забременея едно от най-големите ми удоволствия беше да дръпна един фас EmbarassedВ готина компания Wink, с алкохол, който ми е връстник Wink или след секс - просто класика Flutter
Когато/и ако Crazy/някой ден все пак спра да кърмя, подозирам, че няма да устоя на един Бенсън с едно Хенеси/уффффф, по-ми се пие, отколкото пуши май Sad/, но като цяло на смятам да подновявам вредните навици.

# 10
  • Мнения: 7 837
Когато/и ако Crazy/някой ден все пак спра да кърмя, подозирам, че няма да устоя на един Бенсън с едно Хенеси/уффффф, по-ми се пие, отколкото пуши май Sad/, но като цяло на смятам да подновявам вредните навици.
Охххх, водка с лед  Grinning
Ммммммм.

# 11
  • Мнения: 77
И аз не пуша.Хехеее колко сме много Joy

# 12
  • Мнения: 1 014
Малееее, направо ми се препи и препуши заради вас Grinning

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Когато/и ако Crazy/някой ден все пак спра да кърмя, подозирам, че няма да устоя на един Бенсън с едно Хенеси/уффффф, по-ми се пие, отколкото пуши май Sad/, но като цяло на смятам да подновявам вредните навици.
Охххх, водка с лед  Grinning
Ммммммм.
Хайде, пак се размечтахте  Naughty

# 14
  • Мнения: 77
Охххх, водка с лед Grinning
Ммммммм.
Цитат
или текила с лимончее...оооо newsm24

Общи условия

Активация на акаунт