Помощ: Селф-хелп семинарите помагат ли?

  • 676
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте прекрасни Мами. Имам един малко по-особен проблем, ама съм сигурна, че не съм единствената. Каквото и да прави мъжа ми, просто ме подлудява! Дори когато прави привидно мили жестове или поема част от моите задължения, за да мога да си почина имам чувството, че го прави само за да ми натяква после колко в велик. Сигурна съм, че проблема е в мен и се чудех дали някой друг има неприятни случки в семейния/сгаджосания живот? Преди няколко седмици една приятелка ми разказа за някакъв семинар, където ни учат как да обичаме себе си за да не ни дразнят толкова хората около нас и да живеем в хармония. Да ви кажа честно не вярвам много в такива работи, но в крайна сметка обичам мъжа той е и страхотен баща и съм готова на всякакви щуротии за да оправя малко ситуацията. Някой нещо знае ли по въпроса? Изобщо ходили ли сте на такъв тип семинари? Нещо знаете ли. Много ще се радвам да ми помогнете!

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 13:15 от ElyIv

# 1
  • Мнения: X
Влез в подфорум алтернативно лечение. Търси темите за ТЕС. Ходила съм на подобен семинар и на мен лично много ми помогна да се справя с много неща, а в темите за ТЕС са писали някои момичета, които имат много по-голям опит с тази техника. Определено не са щуротии.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Не съм посещавала точно такъв семинар. Била съм на безплатна демонстрация на нещо подобно, не знам дали е точно това обаче.

# 3
  • Мнения: 4 380
Аз мисля че още нито един семинар никого не е влюбил в нелюбим човек.

Това че някой е страхотен баща не го прави по-любим.

# 4
  • Мнения: X
xenia, подобни техники не правят някакви магии да се влюбват хората. Помагат да погледнем себе си и да си отговорим на много въпроси. 90% от проблемите на хората идват от това, че търсят виновник за лошите си чувства в другите, а всъщност всичко е вътре в тях. 

# 5
  • Мнения: 4 380
xenia, подобни техники не правят някакви магии да се влюбват хората. Помагат да погледнем себе си и да си отговорим на много въпроси. 90% от проблемите на хората идват от това, че търсят виновник за лошите си чувства в другите, а всъщност всичко е вътре в тях. 

Съгласна съм, че авторката хич не е в час със собствените чувства и вероятно ще и помогне.
Не преставам да се учудвам колко им се иска на хората да виждат любов и там където няма такава, и какви ли не оправдания намират.

# 6
  • Мнения: 61
   Аз ли не разбрах за какво става на въпрос  newsm78
Да разбирам ли че мъжът ти те дразни с милите си жестове и като поема част от задълженията ти за да си починеш  #Crazy? Знаеш ли  как ще излезеш най-бързо от това състояние?Остави го да ти го отмъкне някоя,на която й е писнало да се справя с всичко сама,тогава ще затърсиш мъжа си със свещ,но ще е късно Mr. Green
   На твоето положение старите хора му казват "Убива ти памукът"
   От сърце ти пожелавам да се вземеш в ръце и да си оцениш мъжа,докато не е станало късно  Naughty

# 7
  • Мнения: 30
Жената си е формулирала проблема и е готова да търси решение, като най-напред започне с промяна у себе си. Това вече е сериозна крачка от нейна страна. Не разбирам защо я нападате. Не е дала кой знае колко информация, за да се правят изводи, че не била наясно със собствените си чувства.
ElyIv, желая ти успех!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Сега:
Не откривате топлата вода! Двойните регистрации с цел реклама бодат очите.
Не обиждайте потребителите ни!!!
Заключвам и двете ви теми.

Общи условия

Активация на акаунт