Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето!

  • 68 472
  • 858
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 784
Аз номинирам едно майче тук, чиято позната казала, че усещала как, докато кърми, бебето и изсмуква мозъка( бързо да си признае коя беше) и една моя позната, с която се видяхме днес. Децата ни са на една и съща възраст, но тя кърми нейното1-2 месеца и се отказа, трудно и било. Днес като се видяхме ми вика:"Горката, как си отслабнала. Ужас, ужас, съвсем ще те изпие това дете!"  Mr. Green
Хайде, разписвайте се, а аз си лягам, че в 3 часа ме пият... Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Номинирам оня безумен лаф, дето кърмата след определено време вече не била физиологична hahaha

# 2
  • Мнения: 77
или  репликата на един педиатър,  newsm62че кърмата на една мама приличала на фанта лимон-да спира да кърми че е развалена..

# 3
  • Мнения: 4 242
Кърмачката да не ходи на плаж че се сварява млякото! Joy Joy Joy
И още един: hahaha hahaha hahaha
Ако се кърми само сутрин и вечер кърмата в гърдите се разваля, вкисва (а може и да се пресича)!   newsm65

# 4
  • Мнения: 877
Ей, това на Мери е много добро!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз номинирам нашата кардиоложка, според кято в кърмата "няма достатъчно витамини и желязо". При отговора ми, че "в моята кърма си има и витамини и желязо" тя ме затапи: "Да, но няма минерали"  Laughing Laughing Laughing

А, да не забравяме и педито на secretgarden, според която "кърменето след 10 месеца е сексуално извращение" Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
А, да не забравяме и педито на secretgarden, според която "кърменето след 10 месеца е сексуално извращение" Mr. Green
hahahaЧе то таквоз нящо забравя ли се Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 341
и аз щях да се включа със сексуалното извращение, но сте ме изпреварили. Мисля, че изказването на една моя приателка може да се вклучи тук, а именно "Много е смешно да се кърми дете на една годинка". Обяснението й бе, че това е дете, а не бебе

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
А пък педито на една моя позната я отказа от кърменето щото "кърмата й  била рядка". Таквоз чудо няма, как ли я измери, а? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 467
Докато бях в родилния още - идва акушерка и ми стиска гърдата (то там кои ли не ми ги стиска да провери имам ли мляко   Close) "Много ти рядка кърмата, трябва да дохранваш!" Аз  #Crazy! Беба доволна и щастлива след всяко ядене, иди дохранвай ако си нямаш работа! И до сега си караме само на кърма и бебка расте ли расте с "рядката ми кърма".

# 10
  • Мнения: 1 722
"На седмия ден след раждането гърдите ми омекнаха - спря ми кърмата" - това съм го чула поне десет пъти ... и продължението "Педиатърката каза, че бебето е гладно, защото ми е спряла кърмата и прати мъжът ми да купи адаптирано мляко, че да нахраним горкото дете"

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679

Това е класика Joy

# 12
  • Мнения: 8 459
Вчера щях да пускам подобна тема.Идва ми точно навреме.Среща ме една позната.
-Още ли кърмиш?
-Амиии,кърмя.
-А не те ли хапе?
-Ами,не,още няма зъби.
-Оооо,тя затова няма зъби,защото е на кърма.Почни да даваш адаптирано и ще видиш,как веднага ще изкара зъб! #Crazy #Crazy #Crazy

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аааа,това за зъбите ме разби - аз явно на някакво некачествено адапте съм попаднала с баткото,щото зъб му изби чак на годинка и си седя самотен няколко месеца - после как да им имаш вяра на производителите,реклама ще направя пък Crossing Arms
Аз пък вчера се наслушах на лафове - много накуп.Но най ми се запечата този - че сега както съм го научила това дете да яде през два часа,да му мисля как доживотно ще ставам да правя сандвичи по 4 пъти нощем Grinning
И че не можело едно дете да се кърми до 4-5 годишна възраст,защото никога нямало да се откаже от гърдата - щото тогава влизало вече в пубертета hahaha(то не че не е вярно за днешните акселератчета,де Mr. Green - но гърдите нямат общо в случая)
Иначе номинирам и още един лаф на нечия педиатърка - че така като яде начесто детето,ще му се свие стомахчето и няма никога да може да яде нормални количества храна Joy

# 14
  • Мнения: 1 383
А пък педито на една моя позната я отказа от кърменето щото "кърмата й  била рядка". Таквоз чудо няма, как ли я измери, а? Mr. Green

И аз винаги съм се чудила как го определят.

Общи условия

Активация на акаунт