От къде потребителски кредит!!!?????

  • 1 297
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте!!  Налага ми се да тегля потребителски кредит,трябват ми 7000 лв и понеже до сега нямам никакви кредити ми е много неизвестно.Моля ако имате опит да ме посъветвате за условия,банки и т.н.Ако има МАМИ - "БАНКЕРКИ" също да си кажат мнението и опита.Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 592
Обикаляш и питаш! Но не питай за проценти, а колко ще ти излезе всичко на края на периода като сума за плащане - лихви, главница, годишни такси и др. простотии. Другото е ала-бала зарибявки.
Тука банкерки на корем, ще се ошашкаш от реклами!
Да ти напомня за вълка и врата!

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм от "банкерките", ама и моя съвет е да обиколиш банките и да разпиташ за всичко. Освен, че ще ти предложат "най-ниската" лихва, интересувай се колко общо ще върнеш накрая, какви са таксите за молба и усвояване на кредит. Може да има такси към сметката, обслужваща кредита, дали кредита е застрахован и колко плащаш ти ако е застрахован.

# 3
  • Мнения: 274
От никъде. Намери си работа за толкова пари и за 2 месеца, вместо да попълваш формуляри и да ти се обаждат по телефона некви чиновници, ще си ги спестиш.  Peace

# 4
  • Мнения: 491
Тръгваш и питаш:
- такса за разглеждане- от 10 до 40 лева
- комисиона управление еднократна- обикновено 1-2%
- комисиона ангажимент- 1-2% (най-грубо казано, ако не изтеглиш цялата сума, след определен период, ти начисляват тази комисиона върху неизползваната сума)
- комисиона предоговаряне - 1-2%
- годишна такса за управление - може и да няма

И най-важното- вземам 7000 лв., колко връщам?- примерно Х
Смяташ Х+такса разглеждане+комисиона управление+годишна такса за управление, питаш за някакви други такси и готово.
Така през всички банки и си преценяш.
Успех!

От никъде. Намери си работа за толкова пари и за 2 месеца, вместо да попълваш формуляри и да ти се обаждат по телефона некви чиновници, ще си ги спестиш.  Peace

7000 лв. спестени за 2 месеца?!? И аз искам такава работа... Wink

# 5
  • Мнения: 274


От никъде. Намери си работа за толкова пари и за 2 месеца, вместо да попълваш формуляри и да ти се обаждат по телефона некви чиновници, ще си ги спестиш.  Peace

7000 лв. спестени за 2 месеца?!? И аз искам такава работа... Wink


Е добре де,трудно се намира такава работа, верно. Но нещо за 3 бона и спестени 7 за около 4 месеца си е постижима цел. Особено ако и мъжо й работи.

# 6
  • Мнения: 14
Благодаря за мненията,точно така правя в момента.Засега най - изгодни условия ми предлагат
в Общинска банка,пък и заплатата от там ми минава.
А да спестя сумата дори и за 4 месеца е непостижимо за мен,все пак работя в детска градина?!

# 7
  • Мнения: 14
И мъжо в момента го е хванала кризата,така че ще разчитам на друга помощ.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Благодаря за мненията,точно така правя в момента.Засега най - изгодни условия ми предлагат
в Общинска банка,пък и заплатата от там ми минава.
А да спестя сумата дори и за 4 месеца е непостижимо за мен,все пак работя в детска градина?!
Влез в сайта на Райфайзен,там има калкулатор и по зададените параметри заплата,кредит,месеци и т.н. ти показва,колко ще са месечните ти вноски

# 9
  • Мнения: 14
Благодаря ти Madam Stasita, сега съм на работа и влязох само да си прочета мненията. Но след 12 ще мина направо през банката.

# 10
  • София
  • Мнения: 604
ще ти пиша

# 11
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Ако имаш друг вариант освен РББ избери другия вариант Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт