наемане на дизайнер за детската стая

  • 7 552
  • 76
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Скоро очаквам своето слънце да се появи (момиченце!) и искам да му направя много специална детска стая!!! Открих една мацка, която развива идеята за специализиран интериор на детски стаи с името (много хитро име Wink) Child Democracy.  Simple Smile Искам да ви питам знаете ли нещо за това и изобщо какво мислите за наемане на дизайнер при правене на детската стая?
Между другото, аз се чух с това момиче, проведохме много приятен разговор, но исках и с вас да се консултирам преди да реша окончателно!  Sunglasses
Благодаря Ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 119
А-хъ, като в "Бащата на булката" 2, нали? Колко сладко.

# 2
  • Мнения: 2 259
Точно за тази стая бих се доверила на собствения си вкус и този на бъдещия татко.
А и толкова идеи има в нета.
Аз така правя сега Wink,само че за момченце.

# 3
  • Мнения: 1 418
И аз мисля като Вали.
Защо не си я направите сами,вложете вашите чувства
и несъмнено ще стане нещо много красиво.
Аз лично не се доверявам на дизайнери.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 09:23 от `Belissima`

# 4
  • Мнения: 6 039
 Не мога да бъде много обективна, защото все пак имам вече дете и знам какво е добро за него, вкл и в обзавеждането на детската стая. Но все си мисля ,че е неповторимо удоволствие да подбереш сама нещата за бебешката стая, които не са много. С малко инфо от нета ще се насочиш в правилна посока - цветове, материи, материали.

# 5
  • Мнения: 119
Авторката по-скоро иска да насочи нашия интерес към въпросния лейбъл, все пак "coming soon"...

# 6
  • Мнения: 6 039
Авторката по-скоро иска да насочи нашия интерес към въпросния лейбъл, все пак "coming soon"...

e, да, с тази една публикация ми стана ясно
но все пак:)Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 7
Здравейте отново момичета   Simple Smile
Обмислях сама да си направя стаята на мъничето Heart Eyes, но все още съм ужасно заета служебно. А и да си призная само като си представя търчането по магазини и складове косите ми се изправят. Wink Имам идеи какво искам, но имам нужда от човек, който да ми помогне с реализацията.
Нямам отношение към посочената марка, просто проучвам възможностите. Открих още един вариант, ако сте чували за Little owl, те май също предлагат нещо подобно, а очаквам и препоръка за някаква девойка от художествената академия. Знам ли.... newsm78
Продължавам с търсенето и мисленето. Благодаря за мненията  

# 8
  • Мнения: 45
и какво по - различно може да предложи младата дизайнерка от нормалния интериорен дизайнер?  Thinking newsm78 нещо не мога да схвана, всяка майка няма да има търпение да напазарува и обзаведе детската стая на бебчето, ако питате мен, аз не бих дала на някой друг да ми казва кое къде да е в стаята или какви играчки да има, това си е лично мое мнение  Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 1 817
А защо трябва да търчиш по складове???? И не мога да разбера как може работата да те спира, за да не обзаведеш детската стая?? Не се заяждам, наистина ми е интересно с какво може да е толкова зает човек, та да не намери време за бъдещето си дете???????

# 10
  • Мнения: 2 100
Щом имаш идеи за стаята, за какво ти е дизайнер?  newsm78 Ние си правим пък сами всичко в нас. Детската пък изключително много ми хареса как се получава. И са прави момичетата, че има много идеи в нета. Но и аз не съм "за" някой друг да направи стаята за детето ми  Peace

# 11
  • Мнения: 2 575
Да ви кажа на всички и аз мислех, че е много лесно и приятно да се направи детска стая, но............
ако всичко се купува готово ( на модули) и само се напасва в стаята - Ок, ще си избера цветове на стени, креватче, перденца и т.н., но при нас единственото купено нещо беше леглото-автобус, което харесах като идея и от там на там всяко ъгълче беше използвано за доразвиване на детската ( не бебешка все пак уточнявам) стая.
Така че според мен дизайнерската помощ е незаменима. И не знам как така разсъждавате "някой друг" правел стаята - та вие нали участвате в целия процес с дизайнера - не сте врагове, а екип??? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 18 542
Така че според мен дизайнерската помощ е незаменима. И не знам как така разсъждавате "някой друг" правел стаята - та вие нали участвате в целия процес с дизайнера - не сте врагове, а екип??? Rolling Eyes
Аз си мислех същото докато четях темата...

# 13
  • Мнения: 336
Да ви кажа на всички и аз мислех, че е много лесно и приятно да се направи детска стая, но............
ако всичко се купува готово ( на модули) и само се напасва в стаята - Ок, ще си избера цветове на стени, креватче, перденца и т.н., но при нас единственото купено нещо беше леглото-автобус, което харесах като идея и от там на там всяко ъгълче беше използвано за доразвиване на детската ( не бебешка все пак уточнявам) стая.
Така че според мен дизайнерската помощ е незаменима. И не знам как така разсъждавате "някой друг" правел стаята - та вие нали участвате в целия процес с дизайнера - не сте врагове, а екип??? Rolling Eyes

Напълно съм съгласна  Peace  Скоро ще се местим и сега ми предстои отново да правя бебешка стая. Знам какво искам и сама съм се заела - проектиране, търсене на качествен изпълнител, измисляне на глезотийки като рисунки по стените и т. н.  Но само планирането ми отне толкова време, а още не съм до никъде  ooooh! Не мога да си представя кога щях да свърша и това, което все пак успях, ако работех с регламентирано работно време, както повечето хора. А и винаги е полезно да чуеш нови идеи, които да допълнят собствените ти. Имам някои идеи за бебешката стая, но все пак не бих отказала едно рамо, само дето не мога да си го позволя в момента.

и какво по - различно може да предложи младата дизайнерка от нормалния интериорен дизайнер?  Thinking newsm78 нещо не мога да схвана, всяка майка няма да има търпение да напазарува и обзаведе детската стая на бебчето, ако питате мен, аз не бих дала на някой друг да ми казва кое къде да е в стаята или какви играчки да има, това си е лично мое мнение  Naughty

Само да добавя, че мъжът ми е дизайнер и то много добър. Но въпреки това не можа да ми помогне с достатъчно интересни идеи за детската.  Не случайно в Художествената Академия си има отделна специалност, която се занимава с оформяне на детското пространство.  Peace Според мен, за да проектираш добре детска стая, трябва да си наясно с ежедневието на едно дете/бебе. И този, който се грижи за детето трябва задължително да участва в процеса, за да бъде всичко направено така, че и на него да му е удобно.
В крайна сметка се оказва, че оформянето на една едновременно интересна и удобна детска стая съвсем не е работа за всеки.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 800
Аз чета много блогове и сайтове за обзавеждане,  знам какво харесвам/искам за стаята на сина ми и лично не бих наела.

Зависи обаче какво иска човек за дадена стая. Например при нас всичко е подвижно(няма вградени/поръчкови мебели), не ми е необходимо някой да ми каже как да разположа скрин-кошара-малка библиотека -диван и кош с играчки и какво да купя във вече избрани цветове.

Ако има вградени и специални по поръчка мебели, определен модел пердета и завивки  от еди каква си материя, еди от кой си ушити и/ли изрисувани стени, а липсва време може би не е лоша идеята да се наеме човек за изпълнението.

Не точно по темата, но ето една стая направена изцяло от таткото (майката не е видяла нищо преди всичко да е готово):
http://designdazzle.com/pages/BabyNursery446.htm
 


Общи условия

Активация на акаунт