до кой месец използвахте кошара

  • 584
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Искам да разбера до кой месец използвахте кошара и стават ли за след прохождане. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 938
Не разбрах - кошара за игра или кошара -легло?
Кошара за игра не сме използвали, защото синът ми ревеше кански в нея.
Кошарата-легло ползвахме докато навърши 6 години синът ми.

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На Деси кошарата я махнахме като навърши 1 година. Но тя и не искаше и да стои много много в нея. Пък и като проходи детенце, по-добре да опознава света, отколкото да стои "запряно" Laughing

# 3
  • Мнения: 228
Аз започнах да я слагам като стана на 6 месеца и до сега я слагам особено когато искам да свърша някоя работа,а тя е почти на 1година и 3 месеца.

# 4
  • Мнения: X
Аз си ползвам кошарата и сега, но само за няколко минути, в които да отида до тоалетната или да изпуша цигара на балкона или нещо друго от този род, което отнема малко време, но искам детето да е на що-годе сигурно място. Но само толкова иначе не седи в нея, едно че не иска, друго, че детето не е животинче да го държа затворено.

# 5
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ние ползвахме кошара за игра до към 10 месец - горе-долу по това време Ивчо започна да проявява желание да ходи, а щом проходи - 11 месеца, спря да иска в кошарата. Но иначе си беше много удобно! smile3521

# 6
  • Мнения: 46 492
Още си я ползваме и мисля да е така дълго време Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Нито една минута не е търпяла да е в кошара малката! А и както беше казал ортопеда - кошарите са за отглеждане на дребен рогат добитък, а не на деца....еее, това в кръга на шегата, сега да не скокнете да ме изпапкате Peace Peace
Но в детските книжки съм чела, че ако научиш детето да играе в кошара някъде към 6- 7 месец, докато проходи стабилно може да си играе без да протестира там.....После самото дете ще ти покаже, че не иска ваче да е ограничено и иска да изучи света наоколо....за ужас на мама Wink Wink Wink

# 8
  • Мнения: 2 755
Кошарата за игра все още я използваме, но за по-кратко време. Откакто проходи, не му е много комфортно да стои в нея, но като се наложи да свърша някоя работа, го оставям там известно време. Само там е в безопасност, иначе знам ли го какви ще ги свърши  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 66
Аз започнах да я слагам като стана на 6 месеца и до сега я слагам особено когато искам да свърша някоя работа,а тя е почти на 1година и 3 месеца.
newsm10 И ние така

Общи условия

Активация на акаунт