хотел Нептун, ММЦ-Приморско

  • 3 842
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 163
Мислим да почиваме там това лято, с малко дете на 2 годинки, евтинко е, предполагам, че не е нищо особено, но все пак, ако някой е ходил, моля да сподели лични впечатления.

# 1
  • Самоков
  • Мнения: 561
Точно в този хотел не съм ходила, но миналата година бяхме на ММЦ и то като цяло е доста западнало, а този хотел изглеждаше отчайващо. Мисля, че за тази цена може да си намериш нещо доста по-добро.

# 2
  • Мнения: 258
 Party
 Щом сте с дете, търсите нещо чисто и приятно! Може да си намерите лесно квартира-апартамент на прилична цена в Китен! Плажът е чудесен за дете- равно и не е дълбоко! Храна има каквато искате!
Без да резервирате на място, винаги има свободни места! Само трябва да пристигнете около обяд!
  grinning039

# 3
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Не е много хубав, съдейки по външния му вид, какъвто го видях преди 2-3 години. Интериорът също не е кой знае какво.
Аз лично там не съм почивала, но дъщеря ми беше на летен лагер и ми се оплака, че топлата вода много бързо им свършвала и е било трудно да се изкъпят след плажа.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
В този хотел през цялото лято има групи детски лагери -тинейджъри , та не знам колко ще е подходящо с малко дете .Ние сме били в Бисер преди години и още тогава беше позападнал е доста  .

# 5
  • Мнения: 4 784
Просто не искам да си спомням за кошмарната нощ, която изкарах там преди 4 години. Ако няма драстична промяна, не отивайте в никакъв случай, особено с детето.
Супер западнала работа. То и хотел не мога да го нарека. Мръсно, гнусно, ужасно.

# 6
  • Мнения: 188
В него настаняват ученици.

# 7
  • Мнения: 4 784
Да, беше пълно с ученици, като голяма част от тях русначета.

Общи условия

Активация на акаунт