Жилище,деца и брак?

  • 3 978
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Не съм сигурна дали точно тук е мястото на темата newsm78,но...
Имате ли дом/ваш собствен/ брак и деца?Питам чисто информативно.Много от моите познати нямат брак с половинките си,някои нямат дом,или деца.Ние имаме само детенце за сега,аз много мечтая за брак,за съжаление моята половинка определено не изгаря от желание да направи тази стъпка Confused.И собствен дом-кой ли не мечтае за такъв Thinking.....и бих искала да знам как е при вас?Какво нямате,а бихте искали да имате?

# 1
  • Мнения: 107
Тотална класика отвсякъде. Laughing Напълно безинтересна. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 134
Гласувах за брак и жилища. Но това, което е в града, в който живеем все още чакаме да построят и както се очертава ще си почакаме доста след договорения срок.  Rolling Eyes

От изброените ни липсва единствено дете. Един ден ще имаме и дете (дай Боже). Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
имаме и трите.

Разбирам желанието ти за брак и мисля,че е редно половинката ти да го удовлетвори.Все пак брака не е толкова страшен и подписа сам по себе си не променя нещата в двойката.Магията не се разваля и ще се обичате и след като сключите брак.

# 4
  • Мнения: 189
Тотална класика отвсякъде. Laughing Напълно безинтересна. Simple Smile
Това не пречи да питам,а който иска да гласува и пише постове,нали? newsm78

# 5
  • Мнения: 107
Тотална класика отвсякъде. Laughing Напълно безинтересна. Simple Smile
Това не пречи да питам,а който иска да гласува и пише постове,нали? newsm78

Разбира се. Аз първа бях гласувала в моята позиция. Laughing И понеже е комплекс от всичките, няма как да се впиша в темата. Затова ти се и усмихвам. Отпусни се. Не приемай всичко "на нож". Още повече, че тука не си виждаме очите и трябва да си поне малко психолог, за да четеш между редовете. Wink

# 6
  • Мнения: 6 661
И трите имаме, че и отгоре.
Последователността беше - брак, дете, жилище.

# 7
  • Мнения: 330
Имаме си наше жилище, оженихме се ще си направим и бебе. Последователността е тази - първо жилището, после сватбата и сега работим по бебо:)))))

# 8
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Аз не влизам в класиката Wink В момента нямам нито едно от трите Laughing Имам 1/2 жилище (другата половина по документи е на брат ми, но аз си живея в него), след около месец (живот и здраве) ще имаме детенце, ааа брак ... не мисля че ще имам, поне в скоро време (не съм фен на брака, мъжът до мен също). Общо взето не се замислям много за тези неща. Гледам живота ми да си тече, каквото има да се случва ще се случи Peace

# 9
  • Мнения: 25 568
Брак, жилище, дете - в тази последователност.  Laughing
Само че теб какво те топли това? Всеки си гради щастието, както иска и както го разбира. Нито сключването на брак дава сигурност и застраховка за бъдещето, нито пък несключването му - тази илюзорна свобода, за която си мечтаят мъжете (понеже главно те са противници на "подписа"). Който си е отговорен човек, ще е такъв и с, и без брак.
А и много често сдобиването с която и да е от тези "екстри" се заплаща скъпо - нищо не идва даром на този свят, каквото и да си въобразяваме по въпроса.  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм сигурна дали точно тук е мястото на темата newsm78,но...
Имате ли дом/ваш собствен/ брак и деца?Питам чисто информативно.Много от моите познати нямат брак с половинките си,някои нямат дом,или деца.Ние имаме само детенце за сега,аз много мечтая за брак,за съжаление моята половинка определено не изгаря от желание да направи тази стъпка Confused.И собствен дом-кой ли не мечтае за такъв Thinking.....и бих искала да знам как е при вас?Какво нямате,а бихте искали да имате?

Имам мое собствено жилище, което съм си купила сама с кредит преди въобще да познавам съпруга ми. Имаме син, а брак сключихме 1 година след раждането на детето.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гласувах с втора опция. Живеем заедно от 13 год., имаме 2 деца, брак не сме сключвали. Но ще подпишем, има време Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 710
Имаме жилище и брак ... имаме и коли.. нарочно ли си ги пропуснала, или стават твърде мн. комбинации Laughing
Нямаме дете, а бихме искали.
Мен ако питаш, имаш най-важното!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 972
Имам и трите, но ти не се комплексирай, постигнала си най-важното!

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Жилище, брак и дете- подред на номерата.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт