Изкуствен тен Гарние

  • 5 434
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 897
Сезона на босите крака започна и аз си купих крем на Гарние за изкуствен тен,доволна съм от резултата.Интересува ме какви подобни кремове ползвате Вие и доволни ли сте,а и има ли истина в твърдението,че вредят на кожата,благодаря Ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 192
Пробвала съм и на Dove, Loreal, Johnsons, Nivea... и на Garnier e най-добър определено крема...Не ми стават петна от него. Пада равномерно и постепенно, за разлика от другите. Само че аз си взимам този за по-светъл тен,защото ми бяха казали, че става по-равен цвета, защото се натрупва по-бавно от другия... Нека и другите да споделят мнение, но аз мисля, че си направила чудесен избор!  Hug

# 2
  • Мнения: 18
Каква му е цената?Цапа ли дрехи?  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 897
10 лв. струва,не цапа дрехите,но лично аз го нанасям всеки ден ,след като съм си почистила краката,за да не се наслагва неприятно. Hug

# 4
  • Мнения: 39
говорим за това флаконче, което се пръска с него? не за някакъв крем за мазане, нали?

# 5
  • Мнения: 779

 
много отдавна съм го ползвала.не съм доволна,...лицето става матово,по4ернява,равномерно и без петна..но ушите не,шията.просто не е за мене...
за тяло не беше лошо това на нивеа-лосион за постепенно по4ерняване
като цяло на мен не ми харесва този вид по4ерняване,и не го препоръ4вам,по-добре слънце,дори солариум..

Общи условия

Активация на акаунт