rискам да намеря еднодетенце

  • 3 185
  • 6
  •   1
Отговори
Не знам какво точно да напиша,но много искам да намеря едно детенце с с което имаме близка роднинска връзка.Знам , че е родено на 07.12.1997г. в гр.Пловдив и се казва Валерия поне това име е дала БМ сигурно осиновителите му са го променили.

# 1
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Аз съм майка на 2 осиновени деца. Не знам каква роднинска връзка имате с детето, но ако това ви съобщение се отнасяше за мое дете на 12-годишна възраст, не бих ви позволила да се срещнете с него. Бих ви дала сведения може би, но среща не бих позволила защото според мен това би го хвърлило в голям смут точно в началото на пубертета и може да има много непредвидими последици за бъдещето му.

Сигурно имате сериозни от Ваша гледна точка причини да търсите това дете, но за негово добро изчакайте да порасне до по-зряла възраст, тогава когато може би самата млада жена ще ви потърси.

Аз на себе си и на своето по-голямо дете (малкото още не пита) съм обещала да бъда до тях в този момент на среща с БМ и роднини. Но твърдо съм против той да настъпва преди пълнолетната им възраст, защото според мен е опасно за неукрепналата им все още психика.

Веднъж някой е взел решение за съществуването и бъдещето на това дете без да се съобразява с него и с това го е обрекъл да носи цял живот в душата си болка. Не го правете отново. Помислете за детето, не отново само за вашите потребности  и почакайте докато то стане готово за среща с вас.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 17:25 от Gankata

# 2
  • София
  • Мнения: 1 444
Gankata подкрепям мнението ти напълно
Не мога да разбера що за хора сте? Веднъж решавате и се отървавате от нас, като от старите си протрити кюлоти, след което размисляте и юруш да търсиме изкупление за нечистата си съвест или бог знае какво На някой да му минава през ума, да помисли за чувствата на детето първо, а не за себе си? Явно НЕ
Ами време е, помислете първо за веднъж изоставеното си дете, намерило щастието и любовта там, където е обичано и желано, няма нужда да отнемате щастието и душевното му равновесие
Не зная каква е връзката ви с детето, което търсите, но при всички случаи е много егоистично, поради което съм така остра

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 02:07 от marypopins

# 3
  • Мнения: 1 249
Не знам какво точно да напиша,но много искам да намеря едно детенце с с което имаме близка роднинска връзка.Знам , че е родено на 07.12.1997г. в гр.Пловдив и се казва Валерия поне това име е дала БМ сигурно осиновителите му са го променили.

Крис,
А ти на колко години си ?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 444
 Grinning Мираета прозря първа същината на случая..............
Явно Крис не е навършила пълнолетие дори и всичко и се вижда буквално
Grinning

# 5
  • Мнения: 2 084
Крис, на децата, които са осиновени май не им е много лесно да се справят с новината, че една жена ги е родила, а друга наричат мама. Валерия, която ти търсиш сега би трябвало да е на 12 години. Ако ти помниш своята 12-годишнина, сещаш ли се какво става след тая възраст. Идва една възраст, в която на децата им е трудно да се разбират със себе си и света. Какво искаш да кажеш на Валерия?
Представи си, че тук чете някой, който е на възрастта на Валерия, и точно този някой иска да погледне в очите жената, която го е родила. Е, ти не си тази жена. Ако роднинската ти връзка ти дава възможност да познаваш тази жена какво искаш да кажеш на Валерия. Може би има деца, които се надяват някой да ги търси. Поговори с тях.
Аз не съм Валерия. Аз не съм дете, аз съм майка на деца, които не познават жената, която ги е родила. И сякаш заради тях не искам никой да не сеща за тях. не искам да вярвам, че са били излишни и на никого ненужни. Защото сигурно това е гадно...

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,въпреки нашите чувства,тука нали пишат осиновените....

Общи условия

Активация на акаунт