Одобриха първата жена от Фонда

  • 1 708
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Мили момичета, вече има одобрена двойка от Фонда. Гледах репортажа http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=131199
Толкова се радвам, все едно мен са ме одобрили! Успяхме най-накрая! newsm44 smile3501

# 1
  • Мнения: 2 261
Praynig Praynig Praynig
Браво.
А сега новото правителство да удвои сумата.  Peace

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Много хубава новина Party

# 3
  • Поморие
  • Мнения: 186
Много хубава новина!Честито на одобрените вече! smile3501
Малко се разстроих като чух,че сумата е отпусната еднократно.Аз пък защо разбрах,че всяка година ще се отпуска.
Дано и следващото правителство да отпусне средства,защото ще бъде жалко,понеже много семейства,които се надяват на Фонда няма да успеят да се възползват.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 110
 smile3501Браво!Дано да отпускат пари ежегодно и да има многа бебета!

# 5
  • Мнения: 4 242
Браво ,много се радвам,че нещата се развиват бързо!Да ви е на късмет.За догодина не очаквам нищо положително в тази насока.Все говорят ,че догодина бюджета нямало да стигне ,така че тази година кой натовари   bouquet

# 6
  • Поморие
  • Мнения: 186
malinkap,за съжаление и аз имам такова предчувствие.Още повече,че догодина няма да има избори.Въпреки всичко горещо се моля и силно се надявам това да не е така и Фонда да продължава да ни радва всяка година от тук нататък,както е в много други държави по света.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Браво,това е чудесна новина  Hug

# 8
  • Мнения: 3 246
браво страхотна новина, честито на първото момиче Hug  bouquet да и  е на късмет
дано догодина обаче продължи тази инициатива, дано имат шанс повече момичета

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ама това само за тази година ли е? Embarassed Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 132
Браво да е жива и здрава!  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 294
Честито на момичето , много съм щастлива че фонда ще заработи наистина , дано първия избор да е на късмет  Praynig

# 12
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
честито на първата одобрена, и дай Боже, на всяка одобрена двойка поне по 1 бебе! Heart Eyes
Желая успех на всички Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Браво! Най-после ... Честито на одобрената двойка и дано всичко им върви по вода ...!!! Praynig

# 14
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Браво ! 
Дано има много бебчета благодарение на фонда .  Praynig Praynig
И дано да продължават да го захранват със средства  защото  20 000 000 не стигат за всички според мен .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт