Кой ви е любимият филм? Кой ви е любимият жанр?

  • 650
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте! Интересувам се имате ли любим филм и кой е той? Аз снощи бях на световната премиера на "Ангел и Демон" (продължението на Шифърът на Леонардо) и изключително много ми хареса. Обичам филми с мистицизъм. Е,вие сте на ход.. Тъкмо да почерпя някоя добра идея какво да гледам Simple Smile  Popcorn

# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте! Интересувам се имате ли любим филм и кой е той? Аз снощи бях на световната премиера на "Ангел и Демон" (продължението на Шифърът на Леонардо) и изключително много ми хареса. Обичам филми с мистицизъм. Е,вие сте на ход.. Тъкмо да почерпя някоя добра идея какво да гледам Simple Smile  Popcorn
И аз бих искала да го гледам, но е знам дали няма да се разочаровам, както при "Шифъра на Леонардо". Чела съм книгата и сравнението едва ли ще е в полза на филма!
А иначе по темата: екшън - комедии от типа "Лоши момчета", "Смъртоносно оръжие", "Умирай трудно" и трилъри от сорта на екранизациите по Гришам!

# 2
  • Мнения: 239
Да не би да има и друга такава тема,че никой не отговаря? Simple Smile

# 3
  • България
  • Мнения: 757
Комедии,екшъни,а тези с мистиката ги обожавам Peace

# 4
  • Мнения: 11 565
Падам си по романти4ни комедии.Най-много харесвам ''Сватбата на най-добрия ми приятел'' Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт