Имали ли сте връзка само за секс и какво стана впоследствие...

  • 25 862
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Имали ли сте връзка в основата на която да лежи само и единствено секса и сексуалното привличане между двама души. Как завърши тази връзка, как се разви в годините. Разделихте ли се след като ви омръзна секса или още не ви е омръзнал. Колко средно продължават подобни връзки само за секс...

# 1
  • Мнения: 156
ох, да - 2 - 3 такива даже. какво стана - все който трябва не беше разбрал за какво е всичко, независимо колко ясна съм била винаги. все някой таял надежда, че нямало да си остане само с това и.. колко години е продължило? - не години, а седмици. не защото секса е омръзнал на някого.

# 2
  • Мнения: X
Петък без тема от Борис петък ли е я? Laughing

# 3
  • Мнения: 172
Да, имала съм преди години, когато бях самотна...за около половин година беше и май не беше само заради секса. След това се  появи др. мъж, с който се захванах сериозно и тази връзка спря.
Не съм виждала въпросният мъж от  тогава, с изключение на една случайна среща в парка. Приятно ми е да го видя, даже понякога се изкушавам да му се обадя за да го видя, но нищо не ни свързва. Иначе имам само хубави спомени от това време.

# 4
аз имам и до ден днешен такъв тип ако може да се нарече връзка - вече 15 години през годините сме се виждали понякога веднъж два пъти имаше период преди 2-3 години когато се виждахме доста по често - единствено и само за секс - понякога не сме и разговаряли - знам че тук всички са много праволинейни и за това не пиша с моя акаунт, но и двамата имаме семейства той се грижи перфектно за неговото аз имам свое, никой няма никакъв ангажимент към другият освен като има нужда някой от малко разнообразие да се чуе с другият и да каже искаш ли да се видим - това означава да се видим за половин един час в който правим само секс и той е страхотен, нищо повече. Всеки знае достатъчно добре какво харесва и обича другият иии като че ли всеки се отпуска по свой си начин повече отколкото със семейният си партньор аз поне така мисля. Наистина привличането е невероятно чисто физическо нищо повече. Това не влияе на никой на отношенията и смятам че щом не бърка отношенията в семейството малко физическо развлечение без никакви ангажименти натоварване и тн. не вредят напротив на мен ми помага като се прибера да се радвам и обичам още повече половинката

# 5
  • София
  • Мнения: 604
не съм имала Peace

# 6
  • Мнения: X
Имала съм с няколко мъже в живота си подобни отношения - само и единствено за секс! Тогава преживявах раздялата с голямата си любов и изобщо нямах нужда от романтика и розови приказки и обещания, не вярвах в любовта, а имах нужда просто от емоциите на хубавия секс!  Но това беше преди да се омъжа. Всъщност и сега не вярвам в любовта  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 172
А , и аз бях точно в този момент..явно жените  действаме по един и същи начин  Laughing

# 8
  • Мнения: 6 991
Имам 2ма такива...И с двамата престанах да спя, когато навлязох в сериозни връзки.
Но и с двамата си говоря, споделям си разни неща Crazy , виждаме се на по бира.

# 9
  • Мнения: 1
Имала съм и още я имам .И двамата знаехме ,че е само за секс и се бяхме разбрали ,но продължаваме така от 2001г.Не можем да се разделим,правихме няколко опита но после пак продължаваме.Ще кажете ,че няма лошо ама не е така той е с 13 г. по-малък от мене а пък аз съм омъжена .Надявам се с времето да приключи,но като го видя и .....

# 10
  • Мнения: 1 008
Имали сме.
Прекратих връзката(престанахме да правим секс, то това беше връзката)
когато започнах да се виждам с настоящият ми съпруг.
В днешно време не се срещаме с този човек, защото
нямаме допирни точки, но като се видим си говорим.

# 11
  • Мнения: 2 448
Една връзка и два пъти еднократен секс.
Първото изтрая три месеца и се изчерпи, другите какво да ги коментирам, толкова зле, че не не исках да повтарям.  Laughing
Вече съм го писала тук - предпочитам да отида на фризьор или масаж пред секс с мъж, с който нищо друго не ме свързва.
Хубавия секс е доверие, желание да се отдадеш, а без поне минимални чувства това от моя страна не може да стане. Една тъпа гимнастика, в която почти нищо не му позволявам, нито пък съм склонна да направя за другия. Не си заслужава. Поне аз не съм от този тип.

# 12
  • Мнения: 2 123
Имала съм точно три такива връзки!Били са прекратявани от моя или другата страна, заради (уж) по-сериозна връзка!
С нито един от тримата не се виждаме в днешно време.

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
моята история е същата като на azsa. да, имала съм такава връзка, която продължи дълго време. Спряхме да се виждаме, в момента, в който срещнах голямата си любов.

# 14
  • Мнения: 1 896
моята история е същата като на azsa.
И моята.

Общи условия

Активация на акаунт