Отговори
  • Мнения: 8
Може би малко глупав въпрос, но доста съм озадачена и бих искала да Ви попитам, след колко дни се появяват първите признаци на бременност като виене на свят (най-вече), повдигане и донякъде умора. Възможно ли е да се появят 10 дни след половия акт?!?

# 1
  • Мнения: 240
Ами, много е индивидуално, но ми се струва раничко. Ти направи ли тест, защото не можеш да си сигурна съдейки само по такива симптоми. Аз лично ги почувствах след седмици.

# 2
  • Мнения: 1 796
Не зная дали е нормално или  не ,но аз разбрах че съм бременна на 20-тия ден след половия акт,2-3 дена преди това започна да ми се гади без да подозирам че съм бременна,не го очаквах значи не е било от самовнушение.Все пак си направи тест и дано да покаже това което ти искаш. Peace

# 3
  • Мнения: 1 053
При мен запо4наха 10-тина дни след оплойдането.Но не е задължително.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Възможно е,при мен така стана,след като съм забременяла със сина си.Работех в един магазин,където имаше стъпала,не много,но имаше.В един момент просто не можеш да ги изкача,толкова се уморявах,усещах някаква тежест,гърдите ми бяха станали огромни,изобщо чувствах се различно.Тест си направих три дни преди датата на цикъла ми,беше с бледа втора черта.И да не я бях видяла,си знаех,че съм бременна.

# 5
  • Мнения: 8
Разбирам. Благодаря Ви за отговорите! Наистина съм доста напрегната...

Но всъщност не е ли много рано за подобен тест? Може ли да му се вярва след 10-12 дни само?

# 6
  • Мнения: 2 593
И двата пъти имах симптоми преди датата на цикъла.Симптомите ми бяха като ПМС,само че в пъти по-силни.Вторият път бях сигурна,че съм бременна още преди да съм правила тест.Но имай предвид,че при всички жени е различно.Напълно е възможно да усещаш признаци 10 дена след половия контакт.Пожелавам ти да е това,което искаш Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Разбирам. Благодаря Ви за отговорите!

Но всъщност не е ли много рано за подобен тест? Може ли да му се вярва след 10-12 дни само?

Ползвала съм тестове,които отчитат бременност след 7 ден от зачатието,но незнам как се казват.Попитай в аптеката за такива и пробвай.Ако грубо се смята,то след 2-3 дни трябва да ти дойде,ако няма бременност,така че можеш да си направиш тест,Разбира се,ако е отрицателен не значи,че няма бременност.
Дано покаже това,което ти желаеш.

# 8
  • Мнения: 8
Ако грубо се смята,то след 2-3 дни трябва да ти дойде,ако няма бременност,така че можеш да си направиш тест,Разбира се,ако е отрицателен не значи,че няма бременност.
Дано покаже това,което ти желаеш.
Всъщност трябва да ми дойде на 25-ти (видях, че си писала 2-3 дни, какво искаш да кажеш или просто си се объркала)... което си е доооооста време... и определено не съм готова за бременност!

# 9
  • Мнения: 1 702
При мен нямаше виене на свят,умора и т.н.,даже не се усъмних защо ми закъснява цикъла,добре че една приятелка се пошегува с мен да си направя тест и дори като видях двете чертички пак не ми се вярваше,въпреки че искахме дете някой ден.Просто не вярвах,че толкова бързо мога да забременея(след като спрях да се пазя).

# 10
  • Мнения: 14 654
Въобще няма такова нещо като принципно. При всяка жена е индивидуално, даже 2 бременности при една и съща жена може да не си приличат. Лично аз, симптом виене на свят не съм имала. Първите симптоми на бременност наподобяват симптомите на ПМС според повечето жени. Ако много те гложди, можеш да си направиш кръвен тест за установяване на бременност в коя да е лаборатория.

# 11
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Някъде през петата седмица.

# 12
  • Мнения: 5 955
при мен от първите дни на закъснението се появи умора,нищо друго,даже още не бях сигурна че съм бременна,а го отдавах на смяната на квартирата.

# 13
  • Мнения: 7 723
Да, възможно е.
Аз си знаех, че съм бременна още, преди да отчета положителните тестоте.

# 14
  • Мнения: 2 013
При всяка жена е различно.
Аз от закъснението до раждането нямах нито един признак на бременна жена.
Единствения признак при мен беше нарастващото коремче. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт