Заповядайте на благотворително тържество по повод 1 юни!

  • 617
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Пускам и тук тема за всички, които се чудят как да изненадат детето си за 1 юни.
Заповядайте при нас да се забавляваме заедно и да подпомогнем децата в нужда

подробности в темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0

# 1
  • Мнения: 3 861
Побутвам темата защото 1 юни наближава  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 835
Aaaaaaa, aз чак сега виждам темата тук. Тържеството ще е страхотно, много се стараем, идвайте, ще има специална Грамота награда за всяко дете (оформена от Дамаянти, много красотна Heart Eyes), и специален подарък! Ще ги рисуват децата, ще рисуваме и заедно, всяко дете може да се изяви на сцената, водещи артисти..., абе купон ще е. Целият зор е, за да продължат да работят логопед и психолог в дома в Драгалевци, много е важно. Те работят вече два месеца, със средствата от Коледното тържество, много добре се случват нещата до момента (което, ама хич не беше лесно да се случи изобщо), първите добри резултати са налице, затова е много важно тази работа на специалистите да продължи. Hug

# 3
  • Мнения: 3 634
Дължа ти 20лв от Коледното парти! Ти може и да не си спомняш, но аз да! Ще ги преведа в обявената сметка още утре.  Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Хайде, къде сте купонджии?....

# 5
  • Мнения: 3 861
Дължа ти 20лв от Коледното парти! Ти може и да не си спомняш, но аз да! Ще ги преведа в обявената сметка още утре.  Blush
и понеже се облещих яко защото Фър-р-р Бъз-з-з не ми говори нищо ти влязох в профила.
Баш ми е драго Михалко. Ще се радвам ако се видим там и се запознаем Hug

Поздрави на Оля Wink

# 6
  • Мнения: 3 835
Да побутна темата и да кажа, утре по БТВ, в сутрешния блок, ще дават репортаж за нашето тържество. Hug

# 7
  • Мнения: 5 228
Чудесна възможност за забавление в лошото време. Елате, ще бъде весело!

Общи условия

Активация на акаунт