RealLan?

  • 1 262
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Някой ползва ли доставчика RealLan? Нещо много съмнителни ми се струват...

http://reallan.net/

# 1
  • Мнения: 778
Ха, тези пък за първи път ги чувам, а пък живея в един от "покритите" им квартали...
Тук, в квартала, се активизираха доста НЕТ 1, но аз си чакам МЕГАЛАН. Признала съм ги за качествената услуга и качественото обслужване .... Но за жалост тук нямат покритие.
Ползвам на ВиваТел устройството за интернет до като си намеря доставчик  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз ги харесах, защото предлагат IP телефон и IP телевизия... Ще видим какво ще стане. Свекърва ми ме наплаши, че имало някакви фантомни фирми, които идвали да ти огледат апартамента, за да те оберат...

# 3
  • Мнения: 778
Е, за тази услуга даже не е необходимо да идват в апартамента, освен, когато идват да те включат ... Не се притеснявай от това.
Друг момент има - има някой фирми, които едва издържат на пазара и не се знае до кога ще са, като например МаксТелеком... Те имаха подобна услуга - телефон, телевизия и интернет, но в момента услугата им едва "мъца" - имам личен опит от тях и вече се ослушвам преди да плащам.

Нищо не ти пречи да говориш с тях по телефона и да разбереш подробности, а и вярвам, че все някой от форума има личен опит с тях  Hug

# 4
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Аз ги харесах, защото предлагат IP телефон и IP телевизия... Ще видим какво ще стане. Свекърва ми ме наплаши, че имало някакви фантомни фирми, които идвали да ти огледат апартамента, за да те оберат...

Пълни глупости. Ползвам ги от година и половина само за Интернет и съм доволна.

# 5
  • Мнения: 628
И аз ползвам услугите им. Много съм доволна. Винаги се отзовават бързо за помощ или при някакъв проблем. Ако закъснееш с плащането или е неработен ден ти пускат нета с едно обаждане по телефона.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 508
Ееее, момичета, много ви благодаря! Успокоихте ме! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Включиха ни и сме изключително доволни! Снабдиха ни с устройство за телефон безплатно и имаме 200 TV канала! Връзката и на двете е супер! Дано само някой не се подведе по тая тема глупава... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт