По света и у нас, щъркела ще дойде и при нас - Мами над 35год. - тема 12

  • 11 104
  • 382
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 485
Мили другарчета,    Hug
Заповядайте в новата 12 тема   Hug
Дано бъде късметлийска!!!



Ето на какво попаднах скоро аз:

Ден преди раждането си дете попитало Бог:
Незнам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:
Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.
Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?
Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.
А как е името натози мой ангел?
Не е важно как се казва той има много имена.Ти ще го наричаш МАМО!



# 1
  • Мнения: 1 586
Време беше отново едно от нашите късметлийски хипопотамчета да ни пусне темичка  Hug Heart Eyes Hug

Май позабравихме навика с кодово название "Втора страничка", но поне ми се иска да имаме такава новина, на която и страничка да е  Praynig Heart Eyes Praynig

# 2
  • Мнения: 1 169
Цоп и аз.

Да е пълна с ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТОВЕ!!!
и много



# 3
  • Мнения: 379
Добро утро на всички !!! Днес не пускам никой пред мен  Naughty да си имаме уважението....Само Ванхорне може тя има задокеански права... HugНовата темичка  е прекрасна Фиорче , благодаря ти!!! Много късмет на всички...но гледам нещата се подреждат добре .Някой не правят стъпки, а великански крачки...Браво! Вчера беше празника  на Плевен и да ви кажа много ме  развълнува кратката   ми разходка по пешеходната зона не можеше да се разминеш от колички  1stroller 1stroller 1stroller Харесвам си градчето!!!  Хайде чудесна почивка ,а  аз на тръстиката... Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 586
Добро утро на всички !!! Днес не пускам никой пред мен  Naughty да си имаме уважението...

Ама аз... такова  Blush Blush Blush Вчера... от уважение  Hug
Абе Danito с празник на града, Добро утро  Hug

Добро утро и на всички останали знайни и незнайни девойки, населяващи нашите земи  Hug Hug Hug

Ние се стягаме за докито, но не се плашим  Naughty Напротив и двамата сме супер доволни, защото днес приключват 3,5 месеца на изследвания  и съмнения в здравето ни. Но на вас ли ще разправям, колко е кофти да стоиш и да чакаш резултати, от които зависи постигането на толкова желана цел  Heart Eyes
Сега отиваме, натъпкваме си джобовете с каквито лекарства ни предпишат и след около месец започваме бавно и разсеяно да си пробиваме път с лакти към "стълбичката за награждаване"  smile3506
Написах последното словосъчетание в кавички, не защото постигането на малката ни огромна цел няма да е награда, а защото няма стълбичка с първо, второ и трето място. Но вие и това го знаете  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Лек ден и усмивки в този Ленински съботник  Hug newsm62 smile3503 Hug

# 5
  • Мнения: 1 152


Този път кафенцето е от мен!
И  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за късметлийска темичка.

Усмихнат ден на всички Hug

# 6
  • Мнения: 419
Привет и в новата тема на цялата дружина! newsm68
БЛАГОДАРЯ на Фиорченцето за оформлението  Kissing Heart и съм сигурна, че ще е на късмет и ще има бомбички!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Хубав ден на всички, на работещи и почиващи! Веднага сръбвам от прекрасното кафенце на Дуденцето и се захващам с работа, пък да видим до кога  atwork

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 08:26 от .:.Demi.:.

# 7
  • Мнения: 1 485
Добро утро банда!!! Laughing
Много сте ранобудни?! ooooh!
По нощите пуснах темата,но не успях да пиша,че бях много уморена.Дано аз"Госпожа хипопотамка Фиорка" Laughing  да съм ви късмета с моя тумбак!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverДа ви заразя така лекичко........ Praynig Praynig Praynig
Дудунце, благодаря за прекрасното кафенце! Heart Eyes
Деми, много се радвам да те "видя" в началото на темата! PeaceХайде,не се преуморявай!
Дани, хубав град е  Плевен "дъ ге"! LaughingИмам приятели там и много хубави спомени Crazy
Паполино, като проетох поста ти ми заприлича точно на филма"Всички обичат Реймънд"-представям си как свеки излита
при вас,без дори да позвъни  #Cussing out #Cussing out #Cussing outРазбирам те напълно как се чувстваш,защото и ние живеем почти като теб-в една къща,но на различни етажи.Е,отделно се "водим",но си е постоянно съобразяване с тях.Слава богу,че мъжа ми не е от тези където много ,много слушат "мама",иначе не се виждах ooooh! ooooh! ooooh!
Лени, и на мен такава схема ми даде докторката,но това за преди пътуването ще го направя-благодаря ти за съвета!  bouquet
Каритас, Бъни, много мило да се видим на по кафе в София,но 25 е понеделник и вие със сигурност ще сте на работа.
Ако имате идея как да го направим-аз съм за,само ми пратете телефонните номера на лични.Ще ми бъде приятно!
А на останалите за срещата- завиждам благородно! Heart Eyes
Това е от мен за сега-хубав уикенд на всички! Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте ! Фиорче страхотно е това с което си започнала новата тема. Hug Hug Hug
Желая ви прекрасен и усмихнат ден! Hug Hug

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро и от мен, труженици!

АРГХТ  Praynig успех днес.

Бъни, ще се радвам да те видя. Анонимността е гарантирана. Може само мен да снимате. Ще заемам цялата снимка.

# 10
  • Мнения: 2 617
Добро утро! Simple Smile

Фиорче, хубава тема! Ха дано да ни е на късмет! Flowers Four Leaf Clover Ако не я изпишем със скоростта на светлината, може и аз да дам известен принос за добрите новини. Praynig
За срещата на 25 май може да се измисли нещо. Ще го обсъдим.

dudence , мерси за кафето! Heart Eyes

.:.Demi.:., и аз се радвам да те "видя"!   bouquet

ARGHT... , стискам всички налични палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Vanhorne, дано, дано, дано! Praynig Praynig Praynig

Николче Heart Eyes Hug

Дани, пак ли на тръстиката бе, мило! Аз днес по изключение не съм, но затова пък утре в ранни зори. Crazy

Паполино, като проетох поста ти ми заприлича точно на филма"Всички обичат Реймънд"-представям си как свеки излита
при вас,без дори да позвъни  #Cussing out #Cussing out #Cussing outРазбирам те напълно как се чувстваш,защото и ние живеем почти като теб-в една къща,но на различни етажи.Е,отделно се "водим",но си е постоянно съобразяване с тях.Слава богу,че мъжа ми не е от тези където много ,много слушат "мама",иначе не се виждах ooooh! ooooh! ooooh!

Да кажа две думи - и ние сме в подобно положение, но хората са много свестни и тактични и не мога да се оплача. Е, тази зима ситуацията се усложни малко, но това е друга тема. Пък и моят мъж също не спада в категорията, описана от Фиорчето, а това е изключително важно.

Регенце, липсваше ми вчера твоят вечерен пост, явно "дзверовете" са те изморили с разните му там крокодили Laughing, или просто не си се докопала до компютъра.  Hug

Миленце Joy Hug

Хубав ден на всички ви желая!  newsm51

# 11
  • Мнения: 1 586
Увлякох се аз тук по едни тортички в съседната темичка и съвсем ми изскочи от акъла да давам отчети  Blush Blush Blush
Седем дни едно антибиотиче. След 10 дни контролно изследване. Към края на юни - зелена светлина  Joy Joy Joy
Докито каза - "Няма да се плашите  Stop Няма случай през последните 1-2 години да не сме излекували човек  Naughty Курса на лечение е 5 дни, но като ви гледам какви сте мераклийчета, ще се застраховаме  Thinking - 7 дни"
Никога не бях се лекувал с нещо, което да струва повече от 1-2лв и да не е купено от пазара Crazy . Е сега не е така, но това никак не е важно. Само да има резултат  Praynig

# 12
  • Мнения: 150
Здравейте,сладури!тоя път ще се разпиша на първа страница smile3533
Още не съм си изпила работното кафе и вие сте написали цел роман бре!
Чакам новинки от нашето подредено момче....
И ще си прибирам и аз моето гларусче от селската ваканция,че ми си стегна душата вече,а баба свеки,милата,върви и залита,но...не се оплаква!Някой искаше моренце май.....ейсега ще ви го спретнаwww.katrinkag.snimka.bg/album.php?album_id=312152&pid=9081790/url] exxx имаше и едни други,абаче къде ги бутнах.... ooooh!аман от академици doh smile3525 smile3525 smile3525за всички ви!!!

# 13
  • Мнения: 1 045
roslem, съжалявам за проблемите ти с бездушните хора..... Дано за в бъдеще намериш доктора-Човек, с главно "Ч". И дано всички интервенции, които ти предстоят, минат леко и безпроблемно и дадат своя принос за постигането на голямата цел! Искрено ти го пожелавам  Praynig

Благодаря ти Zazolinka Радвам се че си добре.

Аз току-що се връщам от хормоналните изследвания. Казаха ми че ще ми изследват и яйчниковия резерв. Не знам как от кръвта ще го разберат това, но  newsm78 Някой знае ли нещо по въпроса? Заради това изследване, което ставало бавно трябва да се обадя за резултатите чак във вторник следобед. Така че до тогава чакане му е майката.

Много хубаво правите че ще се събирате. За мен още не е ясно какво ще правя на 13.06. така че може би на по-късен етап ще се изясни. Проблемът ми е да мине 06.06. и после ще видя.

Този път и аз като никога ще съм в първите редици на темичката. Дано да ни е на късмет  Praynig

ARGHT... браво за зелената  светлина. Успех!

Лек ден на всички  Hug

# 14
  • Мнения: 1 485
Ха дано да ни е на късмет! Flowers Four Leaf Clover Ако не я изпишем със скоростта на светлината, може и аз да дам известен принос за добрите новини. Praynig

Охо,това е една обнадеждаваща новина Praynig Praynig PraynigДано!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Рослем,късмет и търпение - стискаме палци!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт