Ще имам близнаци! Тема с продължение....12

  • 22 281
  • 421
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Ако очаквате близнаци или тризнаци сте попаднали на точното място Grinning



Добре дошли на всички двойни и тройни майки Hug


Ето и какво показва нашата анкета досега.

- 4 двойки момченца                                        

- 7 двойки момиченца                                      

- 2 двойки момиченце и момченце          

- 4 двойки, които още крият пола си              


    А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink


30.06.2009г.    - Bebba                      -  
22.07.2009г.    - marijam                   -  
05.08.2009г.     - milasara                   -  
11.08.2009г.     - strelche®                 -  
20.08.09г.        - mena805                  -  
27.08.09г.         - marianka                                -  
30.08.09г.         - slavina_S                 -    
02.09.09г.         - desitoo                    -    
12.09.09г.     - dessiko                    -    
23.09.09г.     - mim4eto007             -  
09.10.09г.      - Marin4eli78                -    
10.10.09г.      -  noraishkova              -    
14.10.09г.      -  baby_one                 -  
19.10.09г.      -  Cho_ko                     -    
12.10.09 г.     - Mari123                     -  
01.11.09г.      -  _lollipop_                  -  
05.11.09г.      -  yani4ka_83               -            


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 3
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 9
Ще имам близнаци! Тема с продължение....10
Ще имам близнаци! Тема с продължение....11
Ето и линк към бебешката тема:

Бебешка близнашка тема ХІV

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 15:08 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 849
Да я напълните само с хубави новини, момичета! Успех на всички!

# 2
  • Мнения: 4 473
Благодаря на Креми за новата темичка и на Зайо за пожеланията! Hug Hug Hug

Сигурно станах досадна с този мой флостерон, но един последен въпрос - мога ли да отложа поставянето му след 32 г.с. или да се постави при нужда на момента (в случай, че раждането е твърде преждевременно)?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 895
На мен ми го сложиха 4-5 часа преди секциото, защото имаха съмнения, че няма да овладеят контракциите и така и стана, но все пак попитай лекаря си Peace

# 4
  • Мнения: 315
браво Санитам за добрите новини.Аз в понеделник влизам и ще види колко ще дремя там.Засега нямам индикации за раждане, но поне да ме наблюдават.

Относно флостерона засега казаха,че ще ми го бият 12 часа преди секциото.Ще се мъча да удържа до края на 35-началото на 36 г.с.

# 5
  • Мнения: 4 473
Санитам, стиснати палци имаш и от мен.
Паола, защо ще влизаш, щом нямаш индикации за раждане? Вероятно си писала, но аз съм изпуснала - дано удържиш и ти, и всички ние. А къде ще раждаш?
Значи, мога да не се притеснявам толкова и да ми го поставят преди раждане.

# 6
  • София
  • Мнения: 725
strelche® не се притеснявай от Флостерона. Мой съвет е да не ги отлагаш, защото нищо не се знае и дано не стане де.
Паола, аз още съм на косъм, така, че не се знае докога ще удържа фронта. То и дока като, че ли искаше да влезна в болница, но като видя, че няма индикации за раждане се съгласи. Така, че не се притеснявай, че няма да издържиш до 35 г.с., че можеш и  повече Peace

# 7
  • Мнения: 851
Браво Санитам, чудесна новина. Сега стискай още 10тина дни, за да ти е по-спокойно на душичката. почти не остана! Ще се справиш, сигурна съм! Hug

# 8
  • Мнения: 395
Благодаря на всички за пожеланията. Не съм писала, защото избягвам да включвам компютъра. Така и не го преместихме и е в стаята при децата  Confused
Честито и на всички други щастливи мами!  Hug Дано всичките ни  дечица са здравички и да ни радват!
За моите бебоци какво да кажа? Родиха се в 38 г.с. полупланирано, полуспешно  Wink Два дни преди секциото доктора макар да беше изненадан, че съм издържала толкова, не бързаше особено с операцията, а и места нямало и какво ли още не. Като ме гледа на ехографа обаче видя, че плацентата ми била "попрезряла" (каквото и да значи това) и се уредиха нещата. Една вечер в патологията, малко преди обяд секцио и нашите мишлета се появиха baby_neutral baby_neutral Боби беше 2900г, 49см, а Светльо - 2750г, 49см. Видях ги още на операционната маса и после чак като ме изписаха и можех да отида при тях - в Пирогов. Почти се бях побъркала от притеснение, но поне желанието да отида при тях ми помогна да се вдигна по-скоро и да се раздвижа. Така вместо на 6 се прибрахме в къщи на цели 14 дни, но слава богу, всичко сега е наред.
Какво още да пиша? Тук има толкова много теми, че всичко може да си отиде в различна темичка  Laughing
На тези на които им предстои - не се притеснявайте, каквото и да е раждането си заслужава и го разбираш още там в момента като ти ги донесат да ги видиш. На мен ми дадоха даже да ги цункам   ylinfant  ylinfant И още нещо - в родилния дом или болницата, слушайте съвети, но сами решавайте, защото там всички знаят най-добре, но понякога напълно си противоречат  Joy

# 9
  • Мнения: 315
Да ви кажа и аз незнам за какво още от сега ще влизам.Лекаря каза,че по-добре ще е да съм там и да ме следят.Нали бебетата вече са по 2.500кг и те се застраховат да не започне някакво раждане.Въпреки,че се чувствам що годе добре, нямам смелостта на своя глава да си стоя вкъщи.Ще раждам в Стара Загора - може би и самите лекари като чуят близнаци и сами се стряскат да не стане нещо изведнъж.Само се моля да са добре и да могат да дишат сами Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigВ болницата има и кувеози ,но искрено се надявам да не ги вкарат Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 725
Вили, честити момченца. Дано вече нямаш проблеми и бързо да се възстановите. Но аз така и не разбрах защо бебета са били в Пирогов?

# 11
  • София
  • Мнения: 12 201
  Честити бебенца и от мен  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 741
Санитам, много се радвам за добрите новини! Почивай си много и всичко ще бъде наред Hug!

# 13
  • Мнения: 519
  Много ви се радвам да знаете.Като ви чета се сещам за моята бременност и трепетите ми в деня на раждането.Няма подобно изживяване.Противно на характера ми(аз съм голяма паника),това беше най-спокойния ден в живота,докато всички се суетяха и звъняха през 10 мин. Майки-героини сме,както казват хората,аз съм горда с това,че съм дала живот на 2 прекрасни деца.Много сте сладки.

# 14
  • Мнения: 3 988
Запис тук.

Цял ден чета старите теми за кърмене и се възхищавам на Айла, Ведра, Джина и другите мами с безценни съвети.   bouquet Вече взе да ми просветва и на тая тема.  Wink

Следваща образователна тема е така обсъждания напоследък флостерон. Дори не знам тук дали се бие... Не съм се интересувала изобщо.

Да сте здрави и да се радвате на здрави деца!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт