"Звездна бременност и Звезден аборт"

  • 11 960
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
За пореден път се убеждавам как личния живот на " звездите" е изключително важен.
Вече съм убедена,че бременността им е по-бременност,съответно абортът (за съжаление Confused) е по-аборт.
Чудя се каква е целта на афиширането на въпросните моменти от живота,нужда от споделяне или чиста проба изливане на клюкарска помия. Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 5 140
гледаш Горещо ли?

# 2
  • Мнения: 511
За пореден път се убеждавам как личния живот на " звездите" е изключително важен.
Вече съм убедена,че бременността им е по-бременност,съответно абортът (за съжаление Confused) е по-аборт.
Чудя се каква е целта на афиширането на въпросните моменти от живота,нужда от споделяне или чиста проба изливане на клюкарска помия. Twisted Evil
НУКИ мислим еднакво.Не виждам смисъл от предаването

# 3
  • Мнения: 620

определено то ме провокира да се замисля над въпроса,ясно ми е,че трябва да си запълним ефирното време,ама този драматизъм около бремеността на Венетка и сега аборта на Нейнски Rolling Eyes
изживяхме радостта,сега ще изживяваме и травмата Confused

# 4
  • Мнения: 5 140

определено то ме провокира да се замисля над въпроса,ясно ми е,че трябва да си запълним ефирното време,ама този драматизъм около бремеността на Венетка и сега аборта на Нейнски Rolling Eyes
изживяхме радостта,сега ще изживяваме и травмата Confused


е така е, ще изживяваме, кво да правим, на всекиму с проблемите  Whistling Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 401
Айде да се поинформирате и да се позамислите после малко.

# 6
  • Мнения: 511
Защо мислиш ,че сме не информирани?Разбра се знам, че случаят с починалата родилка е провокирал Весела Нейнски да говори пред медиите и е права.Нека има гласност.Ама цяло предаване да слушаме за кюртажи и подобни.............Абееее разбираш предполагам

# 7
  • Мнения: 943
Защо мислиш ,че сме не информирани?Разбра се знам, че случаят с починалата родилка е провокирал Весела Нейнски да говори пред медиите и е права.Нека има гласност.Ама цяло предаване да слушаме за кюртажи и подобни.............Абееее разбираш предполагам

ти какво? предпочиташ цяло предаване да гледаш фолк-певици, манекенки и т.н. ? Tired

# 8
  • Мнения: 194
Аз пък съм твърдо " ЗА" подобни предавания.

Айде стига с тез ореоли на хипократови величия.

Нека да се развенчават,щом са си го заслужили.

# 9
  • Мнения: 620
Изобщо не мисля да се информирам,не изпитвам нужда да съм толкова "навътре"
(буквално!),достатъчно подробности изслушах....за пореден път.
Нито чувствата,нито преживаното от "звездната жертва" не са ми чужди,ама чак толкоз тъпан като на сватба......
Даже се чудя кога семенния материал на таткото ще полети с "Притури се планината" newsm78 ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 229
Гледах само края, каква е историята?

# 11
  • Мнения: 511
Защо мислиш ,че сме не информирани?Разбра се знам, че случаят с починалата родилка е провокирал Весела Нейнски да говори пред медиите и е права.Нека има гласност.Ама цяло предаване да слушаме за кюртажи и подобни.............Абееее разбираш предполагам

ти какво? предпочиташ цяло предаване да гледаш фолк-певици, манекенки и т.н. ? Tired
Против съм да слушам за упойките,бурканчетата с тъкън,ДНК проби и т.н.Предаването трябваше да го изчистят от тези ненужни подробности.Малко е унизително да се разказват такива подробности пред ТВ аудитория,която включва и мъже.ИНАЧЕ съм 100% ЗА публичните грешки на въпросната изтъкната докторка.

# 12
  • Мнения: 335
Някак по-изискано е да запазиш мълчание, ако са затрили твой близък в болница.
"Съдба" и "божа работа", какво общо имат докторите.

# 13
  • Мнения: 2 401
Малко е унизително да се разказват такива подробности пред ТВ аудитория,която включва и мъже.

Ти не си у ред. Бегай си пускай Планета.

# 14
  • Мнения: 620
И аз съм на мнение,че трябва да се дава гласност на "грешки",свързани с човешкия живот и не само лекарски.В случая обаче останах с впечатление,че проблема е как въпросната лекарка (чувала съм я бегло) е съсипала безценен генетичен материал,"звезден" и по майчина, и по бащина линия.Дори и световно неизвестен фелдшер да имаше отношение,новина щеше да има.
И с фолк и нефолк певици и манекенки ми е писнало да си лягам,но тематиката на този брой ми е по-близка като изживяване,което провокира откровеното ми неодобрение.

Общи условия

Активация на акаунт