Кое е за предпо4итане-Враб4е в ръката или заек в гората?

  • 4 103
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте пиша отново за съвет не знаех къде да сложа темата, надявам се това да е мястото. Накратко аз съм на 25 години, сама,  без връзки до момента. Наскоро писах тема за това надявам се не ставам досадна но това е нещо което силно ме притеснява и затова...И така става дума за 4овек с който се познавам от известно време. Малко по-възрастен от мене, не работи в момента, живее с родителите си. Искам да кажа 4е нямам 4увства към него, не знам и той да има към мен за момента. На няколко пъти излизаме в обща компания, той е с една дума приятен. Относно визията оба4е има нещо което ме притеснява- той е много нисък, с по4ти цяла глава по-нисък от мене, грозновати4ък е но и аз не съм принцеса, и е леко пълен. Та за мен визията не е водеща но ме притеснява 4е като  съм до него стър4а с една глава, леко странно изглежда.  Както и да е, той преди си падаше по едно моми4е от нашата компания, но тя си хвана приятел. Мисля 4е още я харесва поне по на4ина по който я гледа на моменти, забелязала съм 4е винаги я заговаря и когато тя е там не общуваме, но ако я няма се заговаря с мен. Той също няма приятелка в момента. Не знам дали ще се полу4и нещо но мога да опитам. Притеснява ме това 4е той не ме привли4а особено. Не е глупав ина4е но е малко странен. Знам 4е на някои моите проблеми изглеждат глупаво но всеки със своите си болежки. Та въпроса ми е- да опитам ли въпреки 4е не го харесвам особено или да из4акам? В смисъл в момента няма никой друг на хоризонта и може да не се появи изобщо. Знам 4е принцове не съществуват, но не съм влюбена и не изпитвам физи4еско привли4ане. И той не изглежда влюбен така 4е... Просто не знам но вие имате пове4е опит моля дайте ми съвет как да постъпя. Благодаря ви.  Wink Praynig

# 1
  • Мнения: 22 416
Хмм....какъв смисъл има да опитваш, щом реално не харесваш човека. Или поне не дотолкова, че да имаш желание да си с него.
За мен това е губене на време.
Но пък ако искаш да се "упражняваш"....лошо няма. )))

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
това ми прили4а на мазохизъм малко! аз без привли4ане не бих пробвала, поне на сегашния ми опит! на твоите години,ако е за  компаньон да не си излизаш сама и да не си пиеш питието като стара пиянка сама на бара, какво пък! но за  пове4е? е, аз няма как да го минавам с една глава,май не съм обективна към проблема с визията! пък може да  поиз4акаш сама някой приятен момък ,който да те привле4е!

# 3
  • Мнения: 6
Ами не е толкова просто. Аз нямам много алтернативи, тъй като около мен никога не е имало сюрия мъже да не кажа 4е изобщо не е имало. Може да зву4и от4аяно но това може да е единствения ми шанс да имам и аз връзка. Не съм в позиция да избирам от много варианти. Знам 4е тук има много жени които никога не са били в моето положение и не могат да разберат. Но може би си права 4е ако няма привли4ане нищо няма да се полу4и.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
даника, пускай нета и скайпа, и се мятай на 4ата! все някоя птица ще те накаца! зайците бързо бягат ,ама има и пушкала за да  не ни избягат! пробвай! народът  що нет забивки прави,ти с един само няма да минеш!

# 5
  • Мнения: 431
Ти виждаш ли се да правиш секс с него, след като ти е толкова отблъскващ?!

# 6
  • Мнения: 12 662
Някой път ми иде да те напляскам. Откъде това ниско самочуствие, бе момиче. Какво ще правиш с него - ще излезеш 1-2 пъти и после ще намразиш и себе си и него.

# 7
  • Мнения: 589
Уффф. не си престаряла, че да се обвързваш с някого, чиито чувства са под въпрос, а че и не го харесваш на всичкото отгоре...Я се стегни! Пускай скайпа, както ти казаха момичетата...

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 12:09 от olimpiia

# 8
  • Мнения: X
Такъв пост и от 45 годишна жена би ми звучал странно,но от момиче на 25 ми е направо налудничав...Може би е по-добре вместо да си губиш времето с мъже,които не те интересуват, да поработиш малко върху самочувствието си.Защо си толкова смачкана всъщност?Звучиш като човек,който са зарязвали хиляди пъти,тежи 150 кг ,или други дефекти...

# 9
  • Мнения: 4 965
1. Още си много млада и надали това е точно "последният влак".
2. Не го харесваш... тогава как си представяш каквато и да е интимност помежду ви.
3. Най-важното... не оставам с впечатление той да има особен интерес към теб /ту говорите, ту не говорите, няма чувства, не те сваля.../. Т.е. много е възможно усилията ти да останат напразни и незабелязани от него /или дори поосмяни от компанията/...
Огледай се наоколо. Със сигурност имаш и други познати - колеги, приятели на приятели, комшии и т.н. Имаш достатъчно време пред себе си, за да правиш компромиси.
Защото, ако трябва насила да накараш един човек да е с теб, а после години наред да го търпиш в леглото и в живота си - трябва да си или много силен характер, или голямо перде, или да имаш определена сметка от това.
И поработи по въпроса със самочувствието. Peace

# 10
  • Мнения: 3 641
Въобще не се занимавай с тоя.Излизай по-често с приятели не се знае с кой може да се запознаеш. Peace
И по-вече самучувствие, без него не става.Преоткрий положителните и силните си страни и акцентирай върху тях.Не се депресирай от недостатъците,а ги погледни малко по-отгоре и философски Hug

# 11
  • Мнения: 778
Миличка, и аз съм била в твоята позиция, така, че отлично разбирам как се чувстваш.
Изчакай!!!
Имаш толкова много време пред себе си - не си престаряла!
Ще дойде любовта, когато най-малко я чакаш. Това аз бях го чувала много и никак не вярвах, но точно така се случи.
Така че не се захващай с неподходящи!
По-добре сама, отколкото зле придружена!!!

# 12
  • на майната си
  • Мнения: 425
Бих си запълнила времето, ако поне физическо привличане има, но както си го описала не виждам нито една "причина" да се впускаш в тази "връзка".
И врабчето дори не е в ръката, така че може да почакаш за заека Simple Smile.

# 13
  • Мнения: X
На твое място не бих се опитвала да се насилвам да бъда с някого, който явно с нищо не може да ме впечатли, с идеята, че можело сред време да пламне любовта. Не стават така тия работи. По добри си гони зайците в гората, току виж се натъкнеш на някой подходящ, а и по-здравословно ми се струва. А врабчето не ми изглежда много сигурен вариант  като те чета.

# 14
  • Мнения: 431
Mда... на практика няма нито врабче, нито заек, само теоретизиране за нероден Петко.

Общи условия

Активация на акаунт