повод за притеснение ли е ,че бебето повръща и ака често?

  • 954
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте майчета,вчера следобед бяхме много напрегнати и нервни.Плакали сме до 23:30  вечерта.После повърнахме два пъти и заспахме.Днес повърнахме три пъти веднага след ядене и то по много и акахме три пъти за 1 час.Това означава ли ,че се разболяваме?Днес ставаме на 21дни и много ми е притеснено.Утре ще дойде лекарката и ще и кажа но дотогава не знам какво да правя ако пак повърне.Не иска и да се нахрани като хората яде по малко.Но си спи  почти по час час и половина.Има ли някоя майка със същия проблем?Мазах го със свинска мас да го загрея и да видим.

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси като беше малка също повръщаше често и то на фонтан. Но пък не акаше много. Но на наша братовчедка бебето акаше по 8  Shocked пъти на ден. Така че не виждам нищо притеснително. Освен, обаче, ако бебето има разстройство.

# 2
  • Мнения: 763
Синът ми по това време акаше 7-8 пъти на ден, а се и случваше да повръща често, но това мина.

# 3
  • Мнения: 5 299
На вашата възраст и Вики акаше по 7-8 пъти на ден и доста често повръщаше. Изсраства се.Ние бяхме на кърма тогава, ти кърмиш ли бебо?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 47
моят син също акаше по 7 - 8 пъти на ден, т.е. след всяка хранене, ако няма разстройство не се притеснявай. За повръщането на фонтан ние ходихме на гастроентеролог, който каза че стомаха му е много чувствителен и има силни колики, които го дразнят допълнително(бяхме точно на вашата възраст),и трябва да забавим захранването. Въоръжи се с търпение всичко ще отмине просто трябва да го израсте!!! newsm10 newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 46 477
София на тази възраст акаше преди и след ядене, т.е. 7 хранения по 2 пъти= 14 акания Rolling Eyes Тежко от към памперси, но на нея й беше добре. На адаптирано мляко.

# 6
  • Мнения: 1 250
Какво каза лекарката?

Общи условия

Активация на акаунт