Щастлива седмица 15.08 - 21.08.05

  • 9 247
  • 304
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро утро девойки Flutter
Хайде на новата седмицааа...моля моля само не се блъскайте...има за всички Crazy След снощните хормони май съм по-добре Thinking ама то ще се чуе де.
Весела седмица...ползотворна и щастлива....с по-малко лели Фло-та...с повече либоф и разбира се с повече радостни новини.

П.П стига сте спали бе...не ви ли е срам...вижте кое време е станало Rolling Eyesи никой не е пуснал нова тема Crazy Ееее забравихте вие дните в които се избивахме с две седмични теми ехххх временаааа Mr. Green

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
еее Hug. привет от мен!
Успех на всички и дано само хубави новини да се чуят!
Много усмивки на всички Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6 992
Ха добро утро и от мен Mr. Green  Веднъж да ми се случи и в понеделник да съм на работа  Laughing Успешна седмица на всички, много настроение, любов и по-малко дъждове Crazy цАлувки!

# 3
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧЕТА!!!!!
Добро утро, Сладурковци!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Hands Clap  Hands Clap
Лека, много приятна и ползотворна седмица ви пожелавам. Аз отново се отипвам да прихвана някакво вирусче. Аман вече. Снощи изгорях от температура и от болки в гърлото. Надявам се бързо да го  #2gunfire  #Sniper.
Целувам ви
!

  remybussi  remybussi  remybussi

Последна редакция: пн, 15 авг 2005, 11:00 от Tedi_Nikolova

# 4
  • Варна
  • Мнения: 730
Дубрютру и от мен, сладурки!  Laughing Днес съм малко на работа и много се радвам да ви пиша. Пожелавам на всички ползотворна седмица и само положителни емоции.
Моята отпуска си тече, нищо интересно чак толкова не се случва - в сряда ходих в София на мача ЦСКА - Ливърпул  Flutter
Иначе май си чакам лелката, че този месец не се постарахме много, а и БТ-то ми от 2 дни е под 37.
Айде доскоро

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен Grinning Аз днес уж нямаше да съм на работа, така си мислех де...Защото цялата фирма е в отпуск, обаче аз - не Naughty Нямало да се закрива фирмата и познайте кой е дежурен...кака ви Леа! Та седя си аз тук и тъпея....обаче: от другия понеделник вече наистина ме няма #Cussing out Хващам си Бобчо под ръчичка, който между другото си идва в четвъртък вечерта, и - няма ме! Тръгваме с него по заведения, Патиланци-Матиланци, София Ленд и каквото се сетя!!! Очичките ми няма да видят Party
Теди, не се давай на туй вирусче! Никакво гърло, никакви температури! Една греяна ракия и си готова Wink Шегувам се, де! Вземай навреме мерки!
Дея, къде си слънце? Едно птиченце ми каза, че вече не си сърдита Grinning Айде идвай да пишеш!!!
Етина, идвай и ти! Заради един мъж няма да напускаш форума, нали?
Да се чувстват поканени и всички други девойки, които ги сърбят пръстчетата да пишат Hug
Ей,  ooooh! заплес голям съм! ДВВ, незабравима сватба ти желая! Да си най-щастливата и обичана булка! Дълъг и щастлив семеен живот ти желая  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 992
Ох, искам на СофияЛенд. На водното влакче. Искам пъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък Crazy

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ох, искам на СофияЛенд. На водното влакче. Искам пъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък Crazy
Много взе да искаш...то не бе булка...то не бе рокля...то не бе Ицо...еййй аман Crossing Arms Mr. Green Сега и София ленд Crazy Няма ли да ти се напукат питичките вече Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 362
Добро утро!Тук съм вече завърнах се,беше страхотно на вилата ,а в Созопол фул от всякъде!Обичам го тоя град,леля ми като ме видя неможа  да ме познае не сме се виждали отдавна.Починахме си и сега отиваме в село,Тамара е болна и ще я лекуваме какъв рев съм изревала не е истина,а пък свеки днес има имен ден и ще ходят на гости в Ямбол,а аз селянче докато се върнат,че в нашето село върлуват лесици,един от там си ги гледал като малки и сега ги пуснал на свобода изядаха кокошките на селото,луд е просто тоя.Та така такива неща при мен.На плажа се запознахме пък със Ели и Боби те са от София и имат три прекрасни деца,може и да я познавате  тя е доктор занимава се с с козметика по тялото и лицето.Страхотнни хора.
Леа сладурче ама какви са тези неща бързо и ти в почивка ей измъчиха те
Херка то всички отпускарско ги гони та затова и няма кой да отвори сед.темаЦелувки
Тедка Бързо да лекуваш вирусчетата посред лято какви са тези неща.

# 9
  • Мнения: 1 153
привет мацки Hug
И аз искаммммммммммммммммм на софияленд никога не съм била сега му е времето да се повеселя налиииии  Mr. Green
Днес е последния ми ден от отпуската и ще си подавам оставката  Laughingче ми писна от простотии,ама малко ми е гадно че не съм си намерила друга работа Cryа очаквам да ми направят мизерии задето ги напускам абе от лошотията човек не може да се отърве може единствено да воюва smile3540 аз обичам цивилизованите работи ама няма как с тия хора  #Cussing out
Ако има именички във форума да са живи и здрави и много усмивки им желая  bouquet
 
А също да пожелая на всички  EFP
 newsm76 Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, ама днес е Успение Богородично!
Честит имен ден на всички именички!Дея, завиждам ти , че си била в Созопол! Не мерна ли някъде моя Бобчо? Така ми е домъчняло за детенцето Sad
Дано Тамара бързо се оправи! Направи снимки на село и ги качи! Пак да си поизплакнем очите Wink
Иф, не съжалявай, че напускаш! Скоро ще си намериш по-добра работа! Дано не ти създават повече проблеми тия мизерници #2gunfire

Последна редакция: пн, 15 авг 2005, 10:03 от lea

# 11
  • Мнения: 6 992
Ох, искам на СофияЛенд. На водното влакче. Искам пъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък Crazy
Много взе да искаш...то не бе булка...то не бе рокля...то не бе Ицо...еййй аман Crossing Arms Mr. Green Сега и София ленд Crazy Няма ли да ти се напукат питичките вече Mr. Green
Ц Mr. Green Е сега измислих да комбинирам Ицо+рокля+СофияЛенд( три в едно  Laughing). Ще го накарам да дойде в София и сутринта на СофияЛенд, следобед на Пиротска Mr. Green Ма никак няма да му се влиза в булчински салони...Знам го. Веднъж се разхождахме тримата с една приятелка покрай Халите и там се загледахме двете в някви рокли и тя вика "давай да се качваме". И той "Аз в такива места не стъпвам". Та се качихме само ние двете и очичките ми  #Crazy , разногледа станах Embarassed Девойката продавачка нула внимание - явно реши,че съм малка и че гледкам от любопитство ( което си е и истина ,де, от любопитство гледках ,ама за да е що-годе достоверно приятелката с мен ми задаваше въпроси от рода на какво искам и дали да имало обръчи и бла бла).Обаче в тоз момент влиза Ицо и изцепва "Избра ли си нещо,мила" . И аз newsm78 "Ъъъъ, ми не знам, ти какво ще кажеш?"...Е тогава на продавачката как и прикапа мед от устата "А коя е датата" .  И наш Ицко- поредна изцепка - " след 2 месеца" .Ние двете с приятелката - пълен шаш ( ние с Ицко тогава бяхме от 1 седмица заедно) . Че даже и визитки ми дадоха и ме поканиха да меря която искам,когато искам и т.н. Joy  Ама като излязохме от салона ние двете се смеем и той гледа гледа - "Що се смеете" и  аз " Ми кво я лъжем Mr. Green" И той - "що аз бях сериозен".Е като е опулихме и двете. И подминах тактично темата,макар че той после пак я зачекна,ама...

# 12
  • Мнения: 1 153
Лея аз не съжалявам,напротив радвам се че ще се отърва,ама не мога да си позволя да стоя без работа и без това имам да запълвам много нужди и се чууствам зле Cry

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Ееее, Иф, какви са тия сълзички сега? Ще видиш, че бързо ще си намериш работа! По-трудно е, ако си с малко дете. Тогава състоянието е наистина плачевно! Но сега имаш шанс! Гледай по-ведро на нещата! Ще видиш, че след няколко дни ще ни се похвалиш с : Урааа! Намерих си работааа! Wink
Ео, дръж го тоя твой Ицко! Май е свястно момче! Но не му говори за сватби. Нека от него дойде инициативата! А 22.09 е хубав ден, и е национален празник! Винаги ще е почивен ден и ще си го празнувате яко! Обаче първо кажи на Ицо, че искаш да го пробваш колко е смел и го пусни на Влакчето на Инди, а после го качи и на Кулата в СофияЛенд Wink Да видим дали ще премине теста Grinning

# 14
  • Мнения: 4 302
Добро утро и от мен!
Честит имен ден на всички Мимита!  bouquet  bouquet  bouquet
Леа, само така!
Теди,съчувствам ти мила Hug, щото от вчера и аз съм болна. Кихам, гърлото ми отврат, синузита и той, температура-абе #Cussing out Вирус ли е т'ва или е от бирата Rolling Eyes? Аз не знаех, че прави такива мизерии Naughty
if, действай както си го решила. За кадърните хора работа винаги има.
dvv, желая ти весела, изпълнена с танци и положителни емоции сватба!

А пък аз в края на седмицата чакам леля Фло, обаче нещо хич не ми се ще да идва.
Нека тази седмица бие предходната по  EFP и щастливи бъдещи майчета!

Общи условия

Активация на акаунт