Ето го и моето християнче :)

  • 711
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 718
Днес кръстихме Дияна в "Света Неделя".
малко нерви изхабих преди това, но беше страхотно Simple Smile

Не можах да позная детето си ... едно такова мило, тихо, добричкоооо Simple Smile Нямаше и следа от палавата луда Дияна по време на церемонията Simple Smile

Кръстника на малката ми е приятел от 7-8г. Работи и живее в германия ... специално си нагласяше отпуската заради кръщението на малката.

Мойта бърборана разбира пак се прочви. Сложи я попа в купела и тя почна "ауууу гореща е" (по повод на водата) Simple Smile След това по време на церемонията само се чуваше от време на време "ой, ой" Simple Smile

Имало е и други фън моменти, който аз съм пропуснала. Както си пял попа изпял репликата "някой май не внимавааааа Алилуяяяяяя" и хора веднага подел "Алилуяяяя" Simple Smile Но пък пяха много хубаво Simple Smile

Ето и малко снимки от моя апарат. После ще кача и снимките от апарата на кръстника (godfather - както го бъзика мъж ми) Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 212
Честито християн4е Ан  Heart Eyes
Да ти е жива и здрава Дияна.
Много ти е красиво детето с хубава рокля и 4удесни коси. И питката е доста примамваща де  Mr. Green
Много щастие   bouquet

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
АнМари - страхотно. Браво  Hug. Честито ти християнче. Само здраве, радост и късмет за напред!
Много хубав тоалет е имала малката Дияна, ама тя си е все хубава де!  Grinning

Питката е върха! Кой я измайстори?

# 3
Честита християнска баня на малката чаровница Grinning
От снимките си личи ,че на мама прилича Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 857
Каква случайност.И ние кръстихме Ицо на 21 в неделя.Честито да ви е!  bouquet
Нащо мъниче малко плака като го потопиха във водата,но всичко мина добре Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Имаме нещо общо вече Simple Smile Да ти е живо и здраво момченцето Simple Smile

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3525Честито християнче newsm51!Значи кръстника пристигна и събитието се осъществи smile3501!Мен ме нямаше и затова чак сега виждам прелестната малка Даяна на снимките!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Дойде кръстника, дойде Simple Smile Даже колко кафета изпихме от кръщенката до сега Simple Smile, пък нали е и комшия Simple Smile Утре пак цялата тайфа дружно ще го наричаме godfather Simple Smile Ицо е много щастлив, че е кръстник на Дияна. Той и пъпа й хвърли по германско Simple Smile

А с Дияна не може да се говори направо Simple Smile Навсякъде казва "мен ме кръстиха" и се рови да си показва кръстчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт