Възможно ли е от преяждане

  • 601
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Въпросът ми е може ли от преяждане да има колики. Изяжда по 170 адаптирано мляко и отмилумил, което май е доста тежичко. Дали да му намаля храненето или да минем на Аптамил. То поне не е толкова хранително. А и нали те се с еднакъв състав т. е няма да се брои като смена на храната

# 1
  • Мнения: 5 299
Ние сме на Милумил но от скоро малката яде по 170 мл. - а вие сте с 1 месец по-малки newsm78 Мисля, че е възможно да му е тежко ако яде много, но не мисля, че ако смениш млякото това ще реши проблема. Обсъди го най-добре с педито, но предполагам, че ще ти каже да не му даваш толкова много, но и неможеш да го държиш гладен Rolling Eyes Все пак всяко дете е различно и има различна нужда от мляко..

# 2
  • Мнения: 1 800
Колко килограма тежи детето?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Колко хранения имате на ден? Ако хапва по-често е едно, ако хапва по- рядко е друго.
Възможно е да му натоварваш стомахчето, но имай едно наум, че при смяна на млякото, понякога коликите се засилват.
Забелязала съм, че когато увеличавам дозата мляко, следващите няколко дена има по-силни колики. Засега сме на 165мл, 5 пъти дневно.

# 4
  • Мнения: X
И детето се чувства, както и ти, когато преядеш  Wink
Съмнява ме, обаче това да е причината за коликите. Защо мислиш, че преяжда и имали ли сте колики и преди  newsm78

# 5
  • Мнения: 429
Имахме много колики, но за около 10 дни бяха понамалели. Яде по 6 пъти през три часа. А за килограмите е малко над шест. Не знам точно.

Общи условия

Активация на акаунт