® E-bay - тема 29

  • 39 009
  • 747
  •   1
Отговори
# 1
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ехаaaaaaaa!

# 2
  • Мнения: 331
Благодаря за темата   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 209
Записвам се с хвалба, че 3 глоса от Щатите ми пристигнаха за около седмица и то само срещу 5$ за доставка   Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 270
Вече Петя , дай линк към продавача , ако има още

# 5
# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Цитат на: angelina.bgk
Цитат на: bradata
Дайте съвет как да търся клин до коленете    Praynig
knee length leggings ? или само  knee leggings?
Благодаря ти, но така не изкарва абсолютно нищо -какви ли не комбинации пробвах, но пусто без ровене май няма да стане  Rolling Eyes Приемам още предложения-по принцип търся памучен клин , който ще се ползва като кюлоти  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 3 209
Вече Петя , дай линк към продавача , ако има още

Ето я. Попитах предварително за доставката и тя ми даде 3 възможни варианта - аз избрах най-евтиния, като очаквах да се забави доста пратката, но дойде бързо  Grinning

А какво стана с чантата от i-offer?

# 9
  • София
  • Мнения: 586
Цитат на: angelina.bgk
Цитат на: bradata
Дайте съвет как да търся клин до коленете    Praynig
knee length leggings ? или само  knee leggings?
Благодаря ти, но така не изкарва абсолютно нищо -какви ли не комбинации пробвах, но пусто без ровене май няма да стане  Rolling Eyes Приемам още предложения-по принцип търся памучен клин , който ще се ползва като кюлоти  Mr. Green

Виж така дали няма да намериш нещо такова Thinking
http://clothes.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQGarmentQ2520TypeZTrous … amp;_osacat=15724

# 10
  • Мнения: 5 790
Хайде и аз тук.  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 499
И аз в новата тема.
Да питам за пратка от Англия около 2кг и нещо колко би трябвало да ми вземат?
В старата тема бях писала за пакета, който чакам от Канада. Днес дойде. Пуснат е на 27.3. Добре си е попътувал. Така че има надежда ако някой чака нещо от дълго време.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
аз имам 3 диспута Tired

# 13
  • пловдив
  • Мнения: 398
И аз, до вчера два,но ми върнаха парите  Flutter

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Благодаря ти-ще поровя да видя дали ще излезе нещо, което да ми върши работа   bouquet А дали има нещо като бельо от този сорт-долни гащи с крачоли и как ли би се водело на английски  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт