Помощ задника ми е като географска карта от стрии!!!!

  • 3 059
  • 8
  •   1
Отговори
 CryАко някой има ефикасно средство за премахване на стриите(без пластична операция) моля споделете го с мен. newsm17
Ще почерпя при положителен резултат! Misc Baby Bottle beer cheers Wine Glass

# 1
  • Мнения: 730
Моя е същия  Cry не искам да те отчайвамрама нямат махане отвратителните стрии  Confusedаз съм се замислила за премахване с лазер Thinking

# 2
  • sofia
  • Мнения: 8 925
И моя, ама не ми пука Sunglasses Laughing
Като слагам бански са боксерки, ама с по дълги крачолчета и пъпа да не ми се вижда, щото и там имам Crazy

# 3
  • Мнения: 456
Аз незнам дали освен времето , има някаква оправия на стриите. За съжаление май не Sad. Аз нямам чак толкова много, но би било добре да ги няма и тези. Засега обаче по-важни за мен са килцата Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 325
Днес ми се наложи да питам 1 аптекар подробно за Контратубекс и той ми вметна, че се използвало и за заличаване на вече появили се стрии, само че минимум 4-5 опаковки,а едната е 12лв; така че незнам. Ако ходиш на море ги излагай на слънце. И аз имам много стрии, но като ходя на море винаги видимо се намаляват(аз се излгам на слънце с нормален бански Grinning).

# 5
Само че Контратубекса трябва да се ползва зимата, защото след това кожата не трябва да се излага на слънце!!!

# 6
  • Мнения: 590
Е, то лятото не е задължително да се ходи по гол задник Wink

# 7
  • Мнения: 71
Не мога да ти помогна,защото и аз опитах много кремчета,но за съжаление без резултат Sad.А доколкото знам от слънцето се виждат още повече,тъй като кожата потъмнява Flutter.

# 8
  • Мнения: 2 672
А доколкото знам от слънцето се виждат още повече,тъй като кожата потъмнява Flutter.

аз съм го виждала по мен , на тен стриите се открояват повече - стоят по-бели.
кой ли няма стрии , и жени , и мъже.....така че да не ти пука Wink

Общи условия

Активация на акаунт