Депозит - къде е най-изгодно да си направя депозит?

  • 77 436
  • 304
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 401
Вече изгоден депозит НЯМА!

# 166
  • Мнения: 54 056
А ти как определяш "изгоден" ?

# 167
  • Мнения: 327
 Парите ми в момента са на едномесечен депозит в ДСК, като преди бяха на 2%лихва, стигнаха до 1,75%, а сега са на 1,45%. На едномесечен поради простата причина, че ми се налага от време на време да тегла и довнасям от тях. Разгледах предложенията и на други банки, като ПИБ при едногодишен влог, при който мога да тегля пари без да губя лихвата ме устройва много повече от ДСК. Лихвата им е 3-на в сравнение с тази на ДСК

# 168
  • Мнения: 54 056
На този , който ти предложих лихвата е 5,50 , за суми до 10 000 .
Далеч повече от 1,45 ! Peace И можеш да теглиш и внасяш по всяко време . На ПИБ е по-ниска лихвата и имаш ограничение за довнасяне .
Чудя се защо хората избират ДСК , като там изобщо няма изгодни предложения ? Thinking

# 169
  • Мнения: 327
 Благодаря! Ще помисля и ще реша къде да ги внеса. Преди 3 години ДСК ми се видя изгодна и не съм се замисляла за смяна, но вчера ме ядосаха с намалената лихва.

# 170
  • Мнения: 410
Аз съм за ПИБ - вече 4-год си имам сметка там за депозит и съм мн доволна

# 171
  • Мнения: 182
Аз бих помолила майки, които са наясно с тези неща-работят в банка, или са завършили такова образование да напишат специално за нас-непросветените къде е най-добре да направим влог. За момента съм в ДСК, но се оказа, че лихвата е минимална. Основанието ми беше, че ми е близо до къщи и мога да тегля и да внасям без да се притеснявам.

# 172
# 173
  • Мнения: 1 110
Понеже скоро ми се наложи да проверявам процентите, които различните банки дават за депозити мога да споделя, че КТБ предоставят най-добри условия. Мои приятели -банкери в друга банка също потвърдиха, че е така  Peace
Редактирам се понеже намерих по-точна информация:
http://www.corpbank.bg/individual_customers_41.html

# 174
  • Мнения: 59
Здравейте! Моля за повече инфо за Безсрочен депозит+ на КТБ. Могат ли да се внасят и теглят свободно суми без да се наруши лихвата, къде е уловката? Има ли клиенти на банката и какво им е мнението коректни ли са? Защото по-високия лихвен процент винаги ми се струва съмнителен...

# 175
  • Мнения: 54 056
Здравейте! Моля за повече инфо за Безсрочен депозит+ на КТБ. Могат ли да се внасят и теглят свободно суми без да се наруши лихвата, къде е уловката? Има ли клиенти на банката и какво им е мнението коректни ли са? Защото по-високия лихвен процент винаги ми се струва съмнителен...

Точно такъв депозит имам .
Каква уловка търсиш ?
Всичко е точно . Peace

# 176
  • Мнения: 59
Например какви са таксите за закриване и теглене, внасяне и какво става ако паднеш под минималното салдо. Има ли други наказателни такси? Може предполагам да теглиш и да внасяш по всяко време без да се наруши лихвата.

# 177
  • Мнения: 170
Препоръчвам Първа инвестиционна банка. Просто идете и вижте какви възможности има там. Аз съм доста доволна!  Wink

# 178
  • Мнения: 410
Препоръчвам Първа инвестиционна банка. Просто идете и вижте какви възможности има там. Аз съм доста доволна!  Wink

+1 Peace

# 179
  • Мнения: 54 056
Например какви са таксите за закриване и теглене, внасяне и какво става ако паднеш под минималното салдо. Има ли други наказателни такси? Може предполагам да теглиш и да внасяш по всяко време без да се наруши лихвата.

Ако си закриете сметката преди да е изтекла 1 година , таксата е 30 лв. След това за закриване няма такса . Ако паднеш под 1500 лв.лихвата няма да е същата . Теглиш и внасяш по всяко време .

Препоръчвам Първа инвестиционна банка. Просто идете и вижте какви възможности има там. Аз съм доста доволна!  Wink

Лихвите са доста по-ниски . Но все пак има значение сумата .

Общи условия

Активация на акаунт