Отговори
  • Мнения: 5 622
 Имах огромен проблем с едно прозорче с малки размери, което никой не искаше да направи.  Rolling Eyes
Повече от една година търсим фирми и фирмички, ходим по изложения и звъним по обяви с надеждата някой да откликне и да направи това прозорче, което всъщност ни беше много важно. Става дума за малко прозорче на избено помещение, което никоя фирма не искаше да захваща да прави, защото машините и нямало да го "хванат", било голяма играчка,а като разберат, че искаме и да се отваря, съвсем ни се изсмиват в лицето  Close
Накрая намерихме една фирма, която склони да дойде да вземе размери и каза, че може да стане. Дойде, взе размери, каза цена от 140 лв (за прозорче с размери 60/30 (или нещо подобо беше мярката) и си замина. Бяхме толкова щастливи, че някой ще го направи, че се съгласихме на "скромната" им оферта само и само да направят прозореца. Да, обаче фирмата така и не се появи повече и в крайна сметка се отказа да се занимава с нас (явно на никой не му се занимава с такава "играчка", като знае, че няма да вземе кой знае колко пари. Друго си е да поемат поръчка за хиляди, нали..  Stop)

Бяхме изгубили надежда, когато преди месец ходихме до Трявна и околностите и случайно видяхме там, в едно близко село (или махала, не знам как е по-точно) цех за дограма на фирма Якта ООД и решихме да питаме (какво пък, нищо не губим). Каква беше изненадата ни като приеха да го направят и даже казаха, че ще ни го докарат и монтират и до Варна, като идват за други техни поръчки тук, които имали. И в крайна сметка ни излезе по-евтино да поръчаме от Трявна, отколкото от тукашните алчни и безскруполни фирми, които гледат как да лапнат "голяма" поръчка, а не им става ясно, че клиенти се печелят с малки неща и с големи жестове. Искрено съм благодарна на тази фирма за това, че се наеха, въпреки, че няма да спечелят много от нас да ни изпълнят поръчката и за това, че даже ще дойдат до тук за да ни го докарат и монтират.

Препоръчвам ви с две (само ако можех и с повече!) ръце фирма Якта ( В с. Енчовци се помеща) . Правят ПВЦ и Ал. дограма и очевидно изпълняват поръчките си не само в Трявна и Габрово, а и във Варна  Grinning  Ако някой има нестандартна поръчка или му се иска да получи нестандартно, некомерсиално отношение, ги препоръчам отново и отново. Винаги е приятно да контактуваш с хора...  Heart Eyes

П.С. Сетих се да добавя телефон на фирмата, макар да не ми се ще да се получава като открита реклама, защото не целя това, а по-скоро е като обмяна на опит, ако някой е минал по моя път или има нужда от съвет от препатил  Grinning

Фирма Якта ООД
0885 225 173

 Hug


Последна редакция: пн, 18 май 2009, 20:54 от БУБА

# 1
  • Мнения: 353
на нас ни направиха прозорче от алуминиева дограма около 40х40 много добре направено и си спомням че дадохме 100 лева на майстора, той ни го прави, той ни каза цената, перфектно е. Сложили сме го където са водомерите и изглежда перфектно в банята и аз съм много доволна Wink. Нашият майстор ни каза че и 80х80 да е пак е на 100 лева, смисъл така или иначе го правят от парчета остатъчен материал, но аз съм съгласна че малките неща не са критерии за по-ниски цени. То си е вид услуга, панти, дръжки - всичко си има

само да поясня, няма стъкло на него, цялото си е алуминиево

# 2
  • Мнения: 5 622
Нашето го искахме да е и отваряемо на всичко отгоре. Повече от година не можахме да намерим някой, който да го направи. Едната страна, тази по-късата идвала малка и незнам си какъв бил проблемът с машината, но не можело да стане. Е, оказа се, че може, но защо трябваше да стигнем до Трявна за да го разберем? Огорчена съм от алчността на Варненските фирми, честно, и приятно изненадана от тази фирма, която очевидно не гледа само собсвената си печалба и знае как се печелят клиенти  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 353
Браво, не мога да ги разбера фирмите. Преди работех в рекламна агенция и правилото беше: "Клиента има право". Логиката ни беше, като влезе някой така да го обслужим, че да да остане доволен и да остави колкото се може повече пари Wink)) Та и на тия какъв им бил проблема, нашият майстор каза, че това е от отпадните им материали, за малките размери иде реч, тъй че какво им е на късата страна, може по-скоро да не им се е занимавало. Нашето се отваря като вратичка и вътре са водомерите, много е яко, малкията като отидем и все го отваря все едно търси нещо вътре Wink Ако ходя до края на седмицата, дори може да го снимам и да го публикувам.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 419
Евала, още едно потвърждение, че не всички са алчни, но за сметка на това вечно оплакващи се от липса на работа Peace

# 5
  • Мнения: 5 622
Евала, още едно потвърждение, че не всички са алчни, но за сметка на това вечно оплакващи се от липса на работа Peace

По-точно не можеше да го кажа  Wink

# 6
  • Мнения: 3 641
Ей, това е хубава и положителна новина.Да ви е честито Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Браво.Ще си запиша телефона.Скоро ще ми потрябва и то за цял апартамент.Понякога с малкото печелиш и голямото Peace

# 8
  • Мнения: 646
Бубе, моля те сложи тези майстори в белият списък с майстори , ще помогнеш на много хора.
Ето я темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.0

# 9
  • Мнения: 8 999
Само да добавя, че и ние имаме проблем с едно прозорче за мазе. Не е чак толкова малко /50Х80 см./, но пък е само едно. Навсякъде, където съм питала, все ми обясняват за някакви проблеми, но никой не ще да се хване. Виждала съм подобни прозорчета, явно, че е възможно да се произведат, но само, ако са част от някоя голяма поръчка.
За жалост Трявна ми е доста далечко, не знам дали си струва заради едно прозорче да паля колата до там!

# 10
  • Мнения: 5 622
Бубе, моля те сложи тези майстори в белият списък с майстори , ще помогнеш на много хора.
Ето я темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.0

Добра идея  Grinning  Hug

Само да добавя, че и ние имаме проблем с едно прозорче за мазе. Не е чак толкова малко /50Х80 см./, но пък е само едно. Навсякъде, където съм питала, все ми обясняват за някакви проблеми, но никой не ще да се хване. Виждала съм подобни прозорчета, явно, че е възможно да се произведат, но само, ако са част от някоя голяма поръчка.
За жалост Трявна ми е доста далечко, не знам дали си струва заради едно прозорче да паля колата до там!

Не си струва, разбира се! Обаче моя приятелка, на която ги препоръчах се е обадила и е момента са във Варна, ако някой е от Варна (или региона) може да се обади, не знам колко време ще са тук, сигурно са около поръчка някаква, та могат да взема размери (най-вероятно Simple Smile). Ако си от друг град, може някой, който разбира да ти вземе размери и да говори с тях дали биха се наели да го направят и как би могъл да стане транспорта (Но не знам до къде ходят и къде имат поръчки. За Трявна, Габрово, Търново и Варна съм сигурна, че обслужват, 100%  Grinning )

# 11
  • Мнения: 5 622
Браво.Ще си запиша телефона.Скоро ще ми потрябва и то за цял апартамент.Понякога с малкото печелиш и голямото Peace

Искрено се надявам, че ще могат да удовелетворят желанията ти  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 419
И ние имахме проблем с прозорче на баня, но за комарник. Е нямаше такова мрънкане, иначе ако ги слушаш умират от глад поради липса на поръчки. В крайна сметка личното приятелство на мъжа ми с един от шефовете на фирма реши проблема - стана "царят дава, пъдарят не дава"Simple Smile Дойдоха, видяха и отказаха, след 5 мин и един тел. разговор се върнаха - съвсем други и любезни, гнусно ми стана.

# 13
  • Мнения: 91
Ех,Бубе,как не продума по-ранко,преди една седмица поне.Преди 2 часа ми сложиха на цяла къща нова дограма,за 2 ей такива прозорчета отнесоха по 300 кинта на парче ooooh!ама здраве да е,свърши се тя Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 622
... Дойдоха, видяха и отказаха, след 5 мин и един тел. разговор се върнаха - съвсем други и любезни, гнусно ми стана.

Не казвай, че си учудена  Wink Хубава работа, ама Българска, нали знаеш  Rolling Eyes

Ех,Бубе,как не продума по-ранко,преди една седмица поне.Преди 2 часа ми сложиха на цяла къща нова дограма,за 2 ей такива прозорчета отнесоха по 300 кинта на парче ooooh!ама здраве да е,свърши се тя Mr. Green

Да си призная дълго време умувах, защото се страхувах да не се изтълкува като реклама, нещо  Confused Съжалявам, обаче защото и на ЛС получих други "оплаквания", че не съм казала по-рано.

Нищо, де, здраве да е.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт