Хотел Елица - Витоша

  • 8 488
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Здравейте,

Решихме тази събота с едни приятели да ходим с децата на Витоша и си запазихме  стая в х-л Елица, че спрямо хижите този хотел изглежда доста добре Peace.
Въпроса ми е има ли отсядали там и да споделите впечатленията си.
Ще сме с деца на година и половина и ме вълнува дали има топла вода, баните и стаите в какво състояние са? Евентуално дали има хладилници в стаите?

Ще съм благодарна да споделите  впечатлението си от хотела   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 195
 Shocked никой ли не е ходил в този хотел?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 248

Ами аз бях там да хапнем миналата година.
Знам, че стаите са реновирани, но в ресторанта поне на мен ама никак не ми хареса.
Отношението не беше никак добро, храната не беше вкусна, но поне беше чистичко.

Това е от миналата година сега нещата може да са по-различни.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 346
Бяхме зимата за една вечер в малкия апартамент.Незнам какво му е реновираното,защото всичко си беше поне от 5 год,ако не и повече.Чистичко беше иначе.Банята също не беше ремонтирана ,но имаше топла вода,хладилник също/незнам дали работеше обаче/.Парното спря към 23 часа и ако не беше ме предупредила приятелка да си носим духалка щяхме да умрем от студ....От ресторанта нямам лоши впечатления,храната не беше кой знае каква,виж,обслужването беше бавничко.Но пък за тези пари-толкова!

# 4
  • Мнения: 1 195
Благодаря ви   bouquet

# 5
  • Мнения: 561
Това нали е бившата станция на ЦК? Бяхме там с мъжа ми на Св. Валентин. Тръгнах си от там в 3 сутринта. Стаята беше мръсна и неремонтирана, банята отвратителна, но за 1 нощ нямах намерение да я ползвам. По-сериозно беше това, че беше адски студено. Повече одеяла отказаха да дадат, че хотела бил пълен. Обслужването е бавно и лошо, някои неща стават за ядене, повечето не. Абе, все едно е някакъв социалистически оазис този хотел,  застинал някъде там преди 89 г. !!! Ресторанта го затвориха в 10.30 и отказаха дори да сервират напитки, т.е. отивай да спиш в ледената стая. А целия персонал се събрал зад рецепцията с плата и питиета и се весели!!! В този момент си поръчах такси да си сляза в София, да си спя вкъщи.

# 6
  • Мнения: 113
Била съм там преди две години , началото на април. Щяхме да умрем от студ, но и ние както някой по горе е писал носехме духалка. Първата вечер беше спрял тока( и духалката не помага тогава), на втория ден пък имаше някаква група( някакъв семинар) и в ресторанта обслужваха само тях. Пълна трагедия....... Втора нощ не рискувахме. Сега с отопление предполагам няма да има проблем, но дано няма групи.

# 7
  • Мнения: 1 195
Стаята беше мръсна и неремонтирана, банята отвратителна, но за 1 нощ нямах намерение да я ползвам. По-сериозно беше това, че беше адски студено. Повече одеяла отказаха да дадат, че хотела бил пълен. Обслужването е бавно и лошо, някои неща стават за ядене, повечето не.

 Shocked Shocked Shocked Shocked ужас 

Е в събота ще видим дали се е променило нещо  Praynig Дано че много ми се иска да си изкараме приятно  Praynig

# 8
  • Мнения: 1
здравейте, бяхме там края на юли. дадоха ни "последната свободна стая". Беше ужасно! Ресторанта, дневния бар и рецепцията са прилични. наоколо е прекрасно. Обаче стаята... беше от онези моменти, които си мислиш, че участваш в скрита камера. От вратата те зашеметява ужасна сладникава миризма, всичко е много, много старо освен леглата, но безобразния мокет - неописуем десен "гнас"(думичка, която мъжът ми и други момчета измислили в казармата) е толкова мръсен, че и новичките матраци изглеждат лекьосани. Седиш и мислиш само едно - какво мирише. Моята версия - в банята не е текла вода дълги години и сифоните са сухи т.е. канализацията се проветрява през банята. Вярно е, че нощувката е под 30 лв, но това е цената определена от хотела. Аз бих платила 80, колкото обикновено ни струва да спим някъде, но да е "чистичко", макар и със стари/ретро/винтидж мебели и баня. Не може да се прави компромис с хигиената в хотела. Та, не спете там или искайте да видите стаята преди това. Аз в онази стая не бих оставила и кучето да спи, какво остава да помъкна малко дете. Жалко, дано го оправят, защото много си личи че проблемът е само мениджмънта.

# 9
  • Мнения: 202
Бяхме там в края на юли с две думи: НИКОГА ПОВЕЧЕ .

# 10
  • Мнения: 1 784
 Sad  Добре а знате ли някои приличен хотел или хижа на Витоша?

Общи условия

Активация на акаунт