Отзиви за НУ"МИхаил Лъкатник"-базово в Бургас к-с Славейков

  • 1 736
  • 2
  •   1
Отговори
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Имам въпрос към родителите на деца които са карали предучилищна в НУ"Михаил Лъкатник"в Бургас-още се чудя дали да запиша дъщеря ми там за предучилищна или да я оставя в ДГ,дайте някакви отзиви,доволни ли сте,добре ли подготвиха децата ви за 1 клас,коя от учителките ще ми препоръчате изобщо за всичко което се сетите-в голяма дилема съм.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1
Сина ми завършва в момента ПДГ там. Изобщо не се чуди и си записвай детето. Това е най-добрата подготовка която може да получи някъде в Бургас. Децата ходят с голямо удоволствие. И двете госпожи са страхотни. Нашата се казва Андонова. Миналата година едвам държеше молив. Сега пише, чете гладко, учат много интересни неща поднесени професионално. Учат на две смени, което също е супер. Детето така си поспива през месец.

# 2
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря ти Гери,искаш да кажеш,че един месец 1 смяна,един 2 така ли.Тази госпожа млада ли е как се отнася с децата,а другата защото ме питаха като подавам молбата при коя госпожа искам ако евентуално го запиша там.

Общи условия

Активация на акаунт