Парадайз бийч -отзиви от миналата година???

  • 5 536
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
http://www.moitehoteli.com/hotel.php?hotel=170&gclid=CKjpu9C … ZoCFcISzAodW2lkEQ

Малко  е изписано за този хотел! И все стари коментари.
Има ли някой, който да е бил миналата година?
Някакви подобрения, сладолед, хладилник, храната, персонала?
Стаите как са? Достатъчно ли е голяма двойната ста за двама възрастни с две деца newsm78 едното бебе.
Има и студиа , знаете ли какво представляват?

Благодаря на отговорилите   bouquet

# 1
  • Мнения: 835
С удоволствие се записвам да следя "на аванта" Joy

пуснах тема миналата седмица, но отговорите бяха само 2 и все отрицателни.И ние се бяхме запътили на там, но се разколебах/за сега/.Това което мога да ти кажа от моите проучвания е, че стаите са големи, имат бебешко креватче/безплатно/, за другото дете също е безплатно допълнителното легло.
Плажа съм го виждала и е невероятен / за това се бяхма запътили на там/, хубави мидички, постепенно става дълбоко, водата е чиста, изобщо от към плаж - невероятно!!!!
но.....инклузива е отврат, кафето - шварц, а ако искаш да си "дохапнеш" в района просто няма къде.Влас е на 4км.

ще следя темата, дано някой каже нещо добро, защото аз не намерих доволни.

# 2
# 3
  • Мнения: 9 903
избиват се хората за този хотел, да знаете.
Вчера съпругът ми отправи запитване за периода 9-14. Отговориха ни, че имат свободни места с условията, които искаме. И дотам. Щели да се радват, да сме техни гости.
Тази сутрин ги помолихме като искат да сме техни гости, да ни дадат банковата си сметка да си платим резервация. Ооо, ама трябвало да пратим мейл със заявка за резервация/това нито го пише в сайта, нито ни го казаха по телефона, нито в мейла/. Пратихме. Чаках 3 часа, звъннах, резерваторката имала сто мейла да проверява. За съжаление вече 11 и 12 били заети тотално. Хората тичат на тълпи към свети Влас.
Значи е хубав хотела, щом има такъв интерес  Sunglasses
ние ще си намерим някой не толкова хубав Simple Smile

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Аз направих резервация по телефона  преди два дни в този хотел.Жената беше много любезна и до час ми изпрати на мейла фактура-проформа,за да хвана процентното намаление за ранни оферти.Чух много добри отзиви за плажа.Надявам се да не съм разочарована!

# 5
  • Мнения: 278
И на мен ми изпратиха проформа по e-maila .Живот и здраве заминаваме на 7,6 Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 903
кога ти я изпратиха, сега ли? На мен защо ми казаха, че няма места за 11 и 12?

# 7
  • Мнения: 278
На 26,5 платихме по проформата.

# 8
  • Мнения: 834
А питахте ли дали са решили проблема с осите от миналата година? В края на август отидохме до там точно заради плажа- невероятен е, но от оси не се стоеше Mr. Green Явно имаха гнезда в самите скали, върху които всъщност е построен х-ла. Писала съм в старите теми, че единствената ми забележка /преди почти 2г/  беше отвратителната и оскъдна храна Sick Иначе х-ла и плажа са без забележки Peace

Между другото същия плаж се използва и от Цезар палас.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:34 от СедеФка

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Не бих отишла в това бетонно нещо втори път. Това е единственото място за толкова години досега откъдето сме си тръгвали по-рано.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 883
А питахте ли дали са решили проблема с осите от миналата година? В края на август отидохме до там точно заради плажа- невероятен е, но от оси не се стоеше Mr. Green Явно имаха гнезда в самите скали, върху които всъщност е построен х-ла. Писала съм в старите теми, че единствената ми забележка /преди почти 2г/  беше отвратителната и оскъдна храна Sick Иначе х-ла и плажа са без забележки Peace

Между другото същия плаж се използва и от Цезар палас.

Е как да го решат този проблем  newsm78
Края на Август ,-началото на Септември е сезона на осите и навсякъде е така.Дори тук в София. Миналата година бяхме на Обзор по това време и беше АД. Ако на количкта нямах комарник, щеше да е невъзможно да стоим.И сина му го жилна една  Wink Кво да се прави.

# 11
  • Мнения: 6 301
Току що резервирах за края на юни. Надявам се толкова рано да няма нашествия от оси.  Laughing

# 12
  • Мнения: 534
Току що резервирах за края на юни. Надявам се толкова рано да няма нашествия от оси.  Laughing
като се върнете да пишеш отзиви за хотела  Peace

# 13
  • Мнения: 6 301
Непременно   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 476
В момента имат супер изгодна оферта. Наплива е от там. И ние сме с две деца и мислих дали това не е нашият хотел - апартамента излиза съвсем малко по-скъпо. Кзаха ми /или четох някъде/, че анимацията е на немски, а детската площадка е мизерна за такъв хотел. И накрая се отказах - главната ми цел е децата да са доволни, а баткото като скучае става ад в къщи ...

Общи условия

Активация на акаунт