може ли лесно да се приготви каша по време на разходка!?

  • 1 813
  • 18
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Чудя дали лесно ще мога да приготвям каша по време на разходка, например!?

Знаете ли след като се приготви кашата колко време може да престои преди да се изяде. Мисля, си че ако добавям адаптирано мляко или тя съдържа адаптирано мляко ще трябва до 1 час да бъде консумирана.

# 1
  • Мнения: 8 505
Много лесно.Както я приготвяш вкъщи.За навън по-удобни са купичките с капак-слагаш си вътре необходимото количество каша от вкъщи,няма защо да мъкнеш цялата кутия.В шише или термос-преварена вода,няма нужда да е гореща.Ако добавяш плодово пюре-носи си го в бурканчето.Приготвяш непосредствено преди хранене.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 #Crazy #Crazy #Crazy #CrazyТи какво правиш #Crazy,тъкмо ти отговорих на този въпрос в предишнатата ти тема и сега пускаш нова пак за същото #Crazy
Благодаря ви много! А знаете ли след като се приготви кашата колко време може да престои преди да се изяде. Мисля, си че ако добавям адаптирано мляко или тя съдържа адаптирано мляко ще трябва до 1 час да бъде консумирана.

Чудя дали лесно ще мога да приготвям каша по време на разходка, например!?
LaughingХей,давай го малко по-спокойно WinkКашата се приготвя за секунди по време на разходка.За това ти казах,че са по-удобни млечните.Аз слагам в една паничка необходимата доза и като дойде време за хапване на вън,само добавям вода,разбърквам и готово-работа за 10секунди.
Когато кашата е с адаптирано мляко трябва да стои не повече от час.Ако е само сухо вещество(млечна каша),без да си добавила вода,може колкото искаш.На самата кутия пише до колко време след отварянето може да се използва.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
#Crazy #Crazy #Crazy #CrazyТи какво правиш #Crazy,тъкмо ти отговорих на този въпрос в предишнатата ти тема и сега пускаш нова пак за същото #Crazy
Благодаря ви много! А знаете ли след като се приготви кашата колко време може да престои преди да се изяде. Мисля, си че ако добавям адаптирано мляко или тя съдържа адаптирано мляко ще трябва до 1 час да бъде консумирана.

Чудя дали лесно ще мога да приготвям каша по време на разходка, например!?
LaughingХей,давай го малко по-спокойно WinkКашата се приготвя за секунди по време на разходка.За това ти казах,че са по-удобни млечните.Аз слагам в една паничка необходимата доза и като дойде време за хапване на вън,само добавям вода,разбърквам и готово-работа за 10секунди.
Когато кашата е с адаптирано мляко трябва да стои не повече от час.Ако е само сухо вещество(млечна каша),без да си добавила вода,може колкото искаш.На самата кутия пише до колко време след отварянето може да се използва.

определено трябва да го давам по-спокойно Confused Съжалявам за повторението, мислех, че в старата тема няма никой да влезе

# 4
  • Мнения: 1 427
Според мен е по-добре да се приготви преди ядене.Става бързо.Иначе ще се втечни,поне при мен става така SadСтава рядка още докато се храним,независимо ,че съм я направила по-гъстичка newsm78

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има готови каши, а можеш да слагаш в плодово пюре 1-2 лъжички каша.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз процедирам така:
купила съм си от фантастико купички с капак (затварят се много плътно), слагам вътре необходимото количество суха каша и взимам едно бебешко шише пълно с вода (моето е на авент от 150 гр), слагам и една лъжица в пликче и като дойде време за хранене сипвам колкото вода е нужно в кашата и давам.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Страшни сте! Благодаря за идеите! Аз все се надявам, че времето ще се пооправи и си представя идеалистична картина: как храня Александара в Южния парк с лъжичка Wink мечти......

# 8
  • Мнения: 2 807
Спокойно можеш да си ч приготвяш и докато сте навън, непосредствено преди хранене.
Почти всички каши, които се продават се приготвят без варене, което е голямо улеснение.

Ако е млечна - по-лесно. Сипваш необходимото количество каша в топлата вода (можеш да я слагаш в термос, за да задържа температурата), разбъркваш и е готова.
На мен ми е по-лесно да я приготвям в шише (ползвам на Avent, те са с широко гърло), слагам кашата, разклащам шишето и е готова - дори не пресипвам в купичка/чаша, а направо взимам от шишето. Дори лъжичката ми се побира в шишето  Wink

Ако решиш да ползваш безмлечни каши е малко по-трудоемко - отделно вода, отделно млякото и кашата.

Аз лично предпочитам безмлечните, поне знам какво и колко адаптирано мляко добавям  Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
а млечните кога все пак да ги планирам - когато започна да давам прясно мляко ли вече... след 1 година... и как...

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
а млечните кога все пак да ги планирам - когато започна да давам прясно мляко ли вече... след 1 година... и как...
newsm62 newsm62 newsm62\а сега си погледни предната тема и виж колко пъти ти се обясни за млечните и безмлечните каши и още колко пъти попита ти след това.сега прехвърли СЪЩИЯТ въпрос и в тази тема newsm53 newsm53
Та значи млечните каши се дават когато детето пропие алкохол.Служат против махмурлук.Сутрин на гладно по една купичка ще му свърши идеална работа.Нищо,че млякото в млечните каши е АДАПТИРАНО,вършат работа!
Ако не ти е ясно пак-питай.Или пусни същата тема още няколко пъти........ #ShockedПита се ние ли не можем да обясняваме,или newsm78

# 11
  • Мнения: 2 807
а млечните кога все пак да ги планирам - когато започна да давам прясно мляко ли вече... след 1 година... и как...

Млечни каши, които са купени ли?
Можеш да ги даваш и сега  Wink
Обикновено повечето деца, които са без алергии, похапват предимно млечни каши...
А и разнообразието при тях е много по-голямо...

За прясното мляко - не се препоръчва преди годинката  Wink

# 12
  • Мнения: 397
Аз купих на Рада млечна на Милупа, защото й давам аптамил на същата фирма Wink Тази каша съдържа същото адаптирано мляко... Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
ние сме на Омнео на Нутриция и мисля че няма каши със същото мляко Confused

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
ние сме на Омнео на Нутриция и мисля че няма каши със същото мляко Confused
newsm09Дано вече се майтапиш,защото иначе smile3511

Общи условия

Активация на акаунт