Предполагам, че е от зъби, но да попитам...

  • 709
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Анна спи ужасно неспокойно от няколко нощи. Непрекъснато се буди и проплаква, като й дам водичка пак заспива и след половин час пак...  Sad И така е до към 4 часа, когато окончателно се буди и започна да реве яростно. Тогава вече 1 час се борим докато пак заспи. Обикновено й давам залъгалката, но тя не я смуче, ами започва да я дъвче много усилено... предполагам, че я сърбят венците.

Освен това  Confused изгубила си е апетита! Анна! Която беше с вълчи апетит!  Confused Винаги си е хапвала добре. А сега, за да й сложа нещо в устата то не са песнички, пляскане с ръце... Ужас! Дори не знам дали така е правилно - все пак се храни, а не сме седнали да си играем.  Rolling Eyes Вчера дори ми отказа следобедната закуска - бях я направил амного вкусна, но само като ме видя с купичката и лъжичката и започна да мрънка и да си врътка главата. Набутах й две лъжици с триста зора и тя започна да реве и аз се отказах. Ако ще да е само на мляко... Не мога да я насилвам...

Та мисля си, че това е от растежа на зъбите. Венците отгове да й се надули... ама е така от 1 месец... що не порастват тези зъби  Thinking Долните зъби избиха без въобще да ги усетим, ама сега майче зор ще видим.

Я споделете опит. От това ли са тези нерви или да търся причината другаде!  Confused

Еххх, ще вземе да ми заслабне пухчето....  Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Най-вероятно е от зъби. И Мони се върти и проплаква в леглото при всяко зъбче, което избива, (без първите две - тях и аз не ги усетих кога излязоха), а и апетита й намалява. Освен това ми се струва, че и възрастта, на която е Анна, съвпада с тази, на която Мони отказа да яде, без да я забавляваме по някакъв начин (да живеят рекламите!). Да видиш какъв ужас настава, когато започне да иска да се храни самичка! ooooh! Wink

# 2
  • Мнения: 1 753
Най-вероятно е от зъби. И Мони се върти и проплаква в леглото при всяко зъбче, което избива, (без първите две - тях и аз не ги усетих кога излязоха), а и апетита й намалява. Освен това ми се струва, че и възрастта, на която е Анна, съвпада с тази, на която Мони отказа да яде, без да я забавляваме по някакъв начин (да живеят рекламите!). Да видиш какъв ужас настава, когато започне да иска да се храни самичка! ooooh! Wink

Мдаа, явно са зъбаци....
А вие и до сега ли се забавлявате като се храните? Това ми звучи ужасяващо направо... На всяко хранене правя супр шоу програма с песни, рецитали и какво ли не. На маймуна заприличах...  hahaha
А като започне самичка какво? Да не би да отказва да я храни някой друг? Лелее....  ooooh!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 786

А като започне самичка какво? Да не би да отказва да я храни някой друг? Лелее....  ooooh!

Мда...ще иска сама да се храни, всичко ще тече, защото докато се научи да си улучва устата... хеххе...ние сме отдавна на този зор. Около столчето й е една малка кочина.  Sick

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От около месец това й е забавлението - да се мъчи да яде сама!  ooooh!
Вече почти се научи, но доста дълго стоя гладна - караше само на твърди храни, които могат да се ядат с ръце... Стените на кухнята ни са в петна - като се ядосаше, че не може да си улучи устата, и започваше да мята с лъжицата на всички посоки  #Crazy #Crazy #Crazy. Вече почти всичко влиза в устата  Laughing!!!

# 5
  • Мнения: 1 753
Лелеее..... трудно се става човек....
Ми ще изтърпим и това, щом трябва... Само дано порастнат вече тези зъби, че не се издържа нощно време. Или поне малко почивка, пък после пак...  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 037
И при нас през миналия месец се случи за първи път да отказва ядене около 4-5 дни. Пиеше обаче тройно повече вода. Първо мислех, че е заради горещините, но през този месец имаше втора липса на апетит /пак за около 4-5 дни/, а не беше толкова горещо. Спането през нощта е кошмарно. Вече не ми се иска да идва вечерта Mr. Green! Дано поне няколко зъба наведнъж да поникнат! Не успявам по никакъв начин да го излъжа да си отвори устата. Вижда ми се подут долният венец, но мислех, че би трябвало да е ред на горните зъбки да никнат.
Ако някой се сеща за какво става въпрос, моля да ми пусне линк към темата за никнене на зъби. Спомням си, че четох някъде по каква схема никнат зъбките, но не успях отново да я открия. /ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО, ЧЕ ПОЛЗВАМ ТАЗИ ТЕМА!/
Иначе и ние ставаме самостоятелни! Даже днес качих снимка как се храним сами Laughing! За една седмица два пъти ми се налага да правя мокро пичистване на килима /на място, иначе е трудно да го пера целия толкова често!/.
Такива навици на хранене си изградихме, че прочитаме т.е.  храним животните от 3-4 книжки на едно ядене Embarassed!

# 7

Общи условия

Активация на акаунт