Абсурдите в живота ви

  • 3 412
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Странности и непонятности в живота ви, в отношенията с хората и всякакви от сорта, които не разбирате защо се случват и не знаете как да промените или предотвратите.
За себе си на първо четене се сещам за 2 неща.

1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват. А аз обикновено съм откровена и директна. Абе кажа мнението си, предпочитанията си  или квото и да било на възможно най простия език и после от някъде научавам, че съм била казала точно обратното нещо, че харесвам, че съм направила и т.н. ама точно обратното.

2. Като кажа нещо не много хубаво относно някой човек обикновено ми се нахвърлят Как може така да говориш за този човек, той е толкова добър и свестен и най най. Ти си много лош и злобен човек.
Когато пък другите кажат нещо лошо за мен и хората реагират от сорта Лелеее, тази .... каква била лоша тцтц. 
В крайна сметка излизам най най черната на света в очите на хората.  newsm78


# 1
  • Мнения: 24
Баси, мислех, че само аз съм параноик  в тоя форум Mr. Green

# 2
  • Мнения: 502
    Колкото по-различен си от останалите,толкова по-добре. Черната овца е по-симпатична от стотиците други бели,аз съм на този принцип. Добре че има и по някое цветно добиче в стадото,иначе ще е пълна скука.

# 3
  • Мнения: 1 517
Аз пък като казах, че у наше село има горен и долен център, колегата умря от смях...зер в геометрията има само един  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 816
Родили са ме на 13 петък. smile3558

# 5
  • Мнения: 2
NikiFin, влизам в темата ти не толкова да говоря по същество, колкото да коментирам казаното от теб, за самата теб.

Надявам се, ще простиш 'оффтопика'  Grinning

Аз само да си кажа, че те харесвам Laughing Верно е, че понякога си 'цапната в устата', но си откровена и това си личи...
'
На мен такава 'първичност' ми допада...Прекалено 'префинените' неща и хора ме отчуждават...

Казва ти го човек, който си страда от своята доза 'снобария' и произтичащата от нея несигурност...

Мисля, че за откровени и спонтанни хора като теб наистина е трудно...когато не са заобиколени от себеподобни. Такава е ситуацията в повечето случаи, за съжаление...

В една тема беше обяснила как децата ти 'все ти висят по крачолите'...

Ами от това по-добра атестация...Децата никога не бъркат!

Дерзай, момиче! За мен ти си ПИЧ отвсякъде! Hug

# 6
  • Мнения: 46 436
...
1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват ...

За това се сещам и аз, предполагам, защото разсъждават от тяхната гледна точка, т.е. масово послъгват  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 448
...
1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват ...

За това се сещам и аз, предполагам, защото разсъждават от тяхната гледна точка, т.е. масово послъгват  Mr. Green

И аз така, но не защото мисля, че повечето лъжат, а защото имам доста да ги нарека меко казано нестандартни случки в живота ми и ако споделя повечето ме гледат и по физиономията им се изписва "да, бе , как пък не".

# 8
  • Мнения: 3 447
1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват.

Сещам се за една случка по тоя повод - на едно море се бяхме запознали с някакви хора, седим, пием, говорим си уж... ама по едно време ми изтъпя и станах да си ходя. На въпроса защо си тръгвам толкова рано, реших откровено да отговоря, че ми е скучно. Реакцията, за мое учудване, беше бурен смях. Аз още по-откровено продължих: "Не бе, не ми се обиждайте, ама не ме кефите нещо, тъпи сте ми...". Ей, тия хора паднаха от смях! "Ох бе, Дона, каква си майтапчийка само, опасна си...". Та така за откровеността  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 030
На мен такава 'първичност' ми допада...Прекалено 'префинените' неща и хора ме отчуждават...
Много точно казано,аз съм на същото мнение. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 11 886

1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват. А аз обикновено съм откровена и директна.

Марк Твен е казал по този повод "Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't. " И аз съм убедена, че истината звучи винаги откачено на фона на една хубава измислица, която винаги може да е по- приемлива и достоверна.

Извън това, защо обръщаш толкова внимание на това как те приемат другите? Ти си оригинал и е нормално да не се радваш на всеобщо одобрение. За него се иска да си по- банален, обикновен и предвидим. Или гениален, но далечен, чисто физически, защото странните птици не пречат, ако не живеят в съседната къща. Още повече си и провокатор и караш хората да си задават въпроси, за които предпочитат да не мислят. Разбира се, това са моите впечатления от теб тук във форума. Може и да бъркам.

В моят живот абсурдите са свързани с това, че колкото повече работя толкова по- мързелива изглеждам. На последното ми работно място като служител на друг, а не на себе си, си казах, че ще работя толкова, че да не ме уволнят веднага. В края на месеца направиха ревизия на свършеното и ми дадоха две заплати и половина, защото се оказа, че съм свършила работа за 4 души.  Joy От тогава работя само за себе си. Понякога и за общата фирма със съпруга ми, в която казвам, че съм назначена, защото спя с шефа. И всички са убедени, че е така. Joy

# 11
  • Мнения: 2 757
1. Колкото съм по откровена, толкова хората по не ми вярват.

Сещам се за една случка по тоя повод - на едно море се бяхме запознали с някакви хора, седим, пием, говорим си уж... ама по едно време ми изтъпя и станах да си ходя. На въпроса защо си тръгвам толкова рано, реших откровено да отговоря, че ми е скучно. Реакцията, за мое учудване, беше бурен смях. Аз още по-откровено продължих: "Не бе, не ми се обиждайте, ама не ме кефите нещо, тъпи сте ми...". Ей, тия хора паднаха от смях! "Ох бе, Дона, каква си майтапчийка само, опасна си...". Та така за откровеността  Simple Smile

 Joy Joy Голем смех верно. Ако беше казала, че нещо глава те боли или че имаш работа по вероятно е да загреят, че всъщност умираш от скука. Виж, аз до такива откровености не съм стигала. Няма и да излъжа де. Просто ще стана и ще си тръгна. Ще кажа сигурно нещо от сорта Айде аз си бегам. И ако ме питат що може да кажа Писна ми да седя или Искам да се усамотя, което обикновено си е самата истина. Сред хора по често ми се случва да скучая, отколкото сама.

Бояна Ламбер   Laughing И ти не падаш по долу.

# 12
  • Мнения: 27 524
Абсурд не мога да го нарека, но ценя качеството си да казвам на една жена честно мнението ми за дреха, фигура, прическа... но така и не намирам голям възторг за това у ответната страна  Simple Smile

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Добре де, а ако ти си пълен абсурд, съответно и живота ти...какво правим?  Rolling Eyes Трябва ли да се сърдим на някой освен себе си...

# 14
  • Мнения: 2 401
но си откровена и това си личи...
'
На мен такава 'първичност' ми допада...

Яяяя, откровеността била първичност.. 
Мен пък ме отвращават хората, които виждат така нещата.  Не на всеки му стиска да бъде .. откровен.  Тези хора обикновено биват и уважавани. За разлика от плужеците избрали да играят цял живот постановки.
За абсурди в живота си не се сещам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт