Най-хубавото място в Рила, където сте почивали!

  • 640
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Вдъхновена от темата "Най-хубавото място в Родопите, където сте почивали!" пускам и тази. Интересувам се от прекрасните места в Рила.
  Аз съм ходила на Боровец,Мальовица, Рилския манастир. Страхотни местенца. Но Мальовица е номер едно,част от Национален парк Рила. Все ми се иска 7-те рилски езера да видя.. Колко време отнема преходът и разглеждането им? Simple Smile
 Ще кача и снимки от Мальовица и Боровец,ако някой иска Simple Smile 

# 1
  • Мнения: 239
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379935

 Тук можете да видите мои снимки от Мальовица (тези с ездата само са от Боровец). Най-важното нещо,което научих,когато бях там,беше ,че НИКОГА,АМА НИКОГА не отивайте в планината без дебели дрехи и сериозни обувки. Ако разгледате добре,ще видите как по време на няколкочасовия ми преход,който в началото започва със слънчево време и моята зелена жилетка,после обличам и тънкото яке,после завалява дъжд,който преминава в сняг и на връщане съм със зимния кожух! Това става в интервал на часове. Пибрахме се късния следобед и се сгряхме до камината,а на следващия ден,събуждайки се и поглеждайки от терасата, виждам колко беше натрупало. Всичко е в сняг! А аз си носех даже банския в чантата и блузки с къс ръкав. Това беше началото на септември! Дано това ви е от полза,ако смятате да се качвате високо в Рила,дори през лятото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт